Останні тижні на Сході відбувається загальновійськова операція – Леся Оробець

Автор: Турій Роман

14 Jul, 2014 07:33

Поділитись публікацією
Останні тижні на Сході відбувається загальновійськова операція – Леся Оробець

Останні тижні на Сході відбувається загальновійськова операція, ніякою АТО там і не пахне. Масовано задіяні артилерія, авіація, танки і бронемашини. Власне тероризм з заручниками – одна з компонент, і не сама значима.

Читайте також: "Очі Арти": волонтери повідомили про великий контракт на закупівлю БПЛА

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала народний депутат Леся Оробець.

«Порошенко, як обраний в першому турі Президент і Головнокомандуючий, несе повну персональну відповідальність за стратегічні рішення у цій війні. Звісно, нечесно і безглуздо валити на нього відповідальність за все – за розвалену армію, корумповану міліцію і т.д. – не він один відповідальний за попередні 23 роки», – пише політик.

За її словами, з моменту інавгурації – Порошенко несе повну відповідальність за погіршення чи покращення ситуації.

«Через кордон кожен день переходять колони танків, градів, вантажівки з терористами і боєприпасами, ця ніч – не виняток. Звільнення Слов’янська на фоні майже безперешкодного відходу банд в Донецьк і інші міста – що це було? Це питання чую і від громадян, і від іноземних послів.

Важливо, що правова база т. зв. АТО на даний момент дуже сумнівна. Дуже. Це може зрозуміти кожен, хто потрудиться почитати відповідні закони. Масований вогонь артилерійських батарей, який нам кілька днів тому показували по всіх телеканалах, ну ніяк не є охороною військових частин і складів із Закону України “Про боротьбу з тероризмом”. Як і ракетно-бомбові удари штурмовиків і бомбардувальників.

Це означає, що з часом офіцерів і солдатів, які ціною свого життя захищають територіальну цілісність і суверенітет України, можуть звинуватити в тяжких злочинах. Офіцери це прекрасно розуміють і переживають.

Підставляти героїв таким чином в ім’я сумнівних політичних інтриг – як мінімум безчесно і непорядно.

Виграємо війну – от тоді можна балуватись в багатоходові інтриги в Києві.

Це той випадок, коли кожен державний діяч має діяти виходячи з інтересів народу, а не з дрібного політичного егоїзму», – пише Леся Оробець.