Освітню інженерну програму європейського рівня презентували франківським випускникам (ФОТО)

Автор: Застава Максим

24 Лют, 2020 17:49

Освітню інженерну програму європейського рівня презентували франківським випускникам (ФОТО)

Першу в Івано-Франківську освітню інженерну програму європейського рівня «Інженерія відновлюваної енергетики» презентували випускникам шкіл.

Презентацію провели 23 лютого у стінах Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу.

Гарант програми, проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ, професор Максим Карпаш зазначив, освітня програма «Інженерія відновлюваної енергетики» розроблена на вимогу часу, адже попит на фахівців, які здатні розв’язувати задачі, пов’язані із розробленням, проєектуванням та експлуатуванням систем відновлюваної енергетики та пов’язаних інформаційно-вимірювальних систем та пристроїв, зростає і буде зростати.

“Це пов’язано зі збільшенням кількості об’єктів відновлюваної енергетики в України, яке, в свою чергу, потребує фахівців належного рівня, яких ми і будемо готувати на кафедрі енергетичного менеджменту та технічної діагностики”, – пояснює Карпаш.

Також важливо, що при підготовці освітньої програми, її проєкт було надіслано близько 100 стейкхолдерів (органи влади, компанії інсталятори, енергогенеруючі компанії, міжнародні проєкти) і майже від усіх отримали позитивні відгуки з можливістю проходження практики та подальшого працевлаштування для випускників.

Окрім актуальності обраного фаху, студенту забезпечені комфортні умови для навчання та дозвілля. Так, навчальні лабораторії кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики обладнані усіма необхідними мультимедійними засобами та швидким доступом до мережі Інтернет через WiFi.

Також для якісної інженерної освіти просто необхідна сучасна  лабораторно-практична база, яка на 100% забезпечує навчальний процес. Тут є все необхідне: дахова навчальна мережева сонячна електростанція, лабораторія відновлюваної енергетики, навчально-науковий полігон для технічної діагностики підземних комунікацій тощо.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...