Отець, дзвони до Шевченка – У Франківську пікетувальники вимагають від ПБС завершити обіцяний ремонт

Автор: Турій Роман

13 Вер, 2018 12:45

Отець, дзвони до Шевченка – У Франківську пікетувальники вимагають від ПБС завершити обіцяний ремонт

Вранці 13 вересня пікетувальники знову прийшли до голови ОДА Олега Гончарука, аби дізнатися, коли заїде техніка і почнуться роботи на ремонт скандальної дороги Яблунів-Делятин.

Читайте також: Фірма Шевченка увійшла в десятку найбільших автодорожних компаній України

Гончарук повідомив, що виділення додаткових 20 мільйонів на ремонт дороги Укравтодор погодив. Залишилося дочекатися, коли гроші поступлять на рахунок фірми ПБС. Але представник фірми каже, що ПБС зробить дорогу лише на 29 млн грн.

“Є дві  пріоритетні дороги – дорога Делятин-Яблунів і ділянка в Болехові. Це дві першочергові дороги на 2019 рік, – говорить Гончарук. –  20 млн грн є, питання яких стояло в понеділок, є. Цього року ми впеше отримали фінансування з дорожнього фонду. Я зробив висновки, шоб це не повторилося. 20 млн були ключовими, щоб техніка виїхала. Але ми не розуміємо тепер, що треба зробити, щоб техніка виїхала і дорога була проблема”, – пише Репортер.

Від фірми ПБС в ОДА говорив Роман Родзоняк, колишній керівник, який нині очолює ТзОВ «Скорзонера», кінцевим бенефіціарним власником якої, за даними платформи Уoucontrol, є Ігор Коломойський. Він повідомив, що фірма виїде і зробить роботи на 29 млн грн – 9 із залишку та 20, які погодив Укравтодор. Каже, у фірми є борги, тому ПБС готова робити дорогу лише за наявні кошти.

Втім, активісти вимагають завершити перший шар дороги до Яблунова. Адже раніше у них була домовленість з нардепом Олександром Шевченком, що він знайде можливість вкласти і 30 млн в  дорогу у борг:

“Якщо люди побачать, що всі дотримуються обіцянок, ми готові знову вийти і вибивати далі гроші. Але треба, щоб ви завершили перший шар дороги до Яблунова”.”

“Грошей ще немає на рахунку. Вони можуть надійти і в жовтні і в грудні. Техніка вийде за два тижні і ми зробимо на 29 млн грн. А решту – коли буде ресурс”, – відповів на це Родзоняк.

На це одна активісток звернулася до лідека пікетувальників капелана Миколи Мединського: “Отець, дзвони до Шевченка”.

Почати роботи Родзоняк поообіцяв до кінця наступного тижня і зробити дорогу на 30 млн.

“Думаю, ми в любому разі не зупинимося на цьому”, – каже Родзоняк.

Люди визнають – те, що залежало від ОДА, Гончарук зробив. Але тепер їм потрібні гарантії, що Шевченко дотримається обіцянки і вкладе в ремонт обіцяних 30 мільйонів.

Врешті домовилися підписати спільний протокол із зобов‘язанням, що ПБС до кінця наступного тижня виведе техніку і проведе роботи на 29 млн грн. А з 1 січня 2019 року ОДА виділить ще 45 млн грн на Делятин-Яблунів. Родзоняк пообіцяв, що ПБС вкладе і 30 млн від себе, аби вся дорога до Яблунова мала вирівнюючий шар.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...