“Отримали шанс пришвидшити терміни будівництва доріг в Україні”, – Прощук про новий закон

Автор: Турій Роман

20 Тра, 2020 07:16

“Отримали шанс пришвидшити терміни будівництва доріг в Україні”, – Прощук про новий закон

Народний депутат з Прикарпаття Едуард Прощук розповів про важливі для інфраструктури країни законопроекти, які 19 травня підтримали в парламенті.

Один з них – законопроект, який після другого читання дозволить громадянам у відділенні “Укрпошти” отримати банківську картку, відкрити депозит, оплачувати карткою комунальні послуги, отримувати пенсію, соцдопомогу чи зарплату та проводити всі необхідні фінансові операції.

“Цей законопроект про доступність фінансових послуг для людей, адже на відміну від банків, в кожному населеному пункті країни є відділення “Укрпошти””, – каже Прощук, пише “Галка”.

Обранці прийняли важливий для «Великого будівництва» законопроект №2680. Він спрощує отримання документів для реконструкцій та капітальних ремонтів автомобільних доріг та дозволить уникнути затягувань у видачі документів.

“А це шанс оптимізувати роботу й пришвидшити терміни будівництва доріг”, – вважає нардеп.

Також перше читання пройшов проект закону, який встановлює однакові для всіх авіаперевізників правила справляння державних зборів. Тобто за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України. Законопроект відповідає міжнародній практиці оподаткування в авіації європейських країн.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...