Отримати кредит у Луцьку за 20 хвилин: чи можливо?

Автор: Єва Жасминова

20 Тра, 2019 20:00

Отримати кредит у Луцьку за 20 хвилин: чи можливо?

Бувають ситуації, коли не вистачає грошей і потрібно зовсім небагато коштів до зарплати, щоби закрити місячні рахунки.

У такому випадку не обов’язково йти в банк, набагато вигідніше оформити швидкий позику в одній із мікрофінансових організацій. Компанія «ШвидкоГроші» пропонує взяти кредит у Луцьку всім громадянам України віком від 18 до 60 років, незалежно від рівня доходу, соціального статусу та кредитної історії.

Як отримати мікропозику у «ШвидкоГроші»?

Оформити швидкий кредит можна в одному з відділень компанії в Луцьку, дізнавшись точну адресу і графік роботи на сайті. З документів потрібен тільки український паспорт і код ІПН. Додаткових умов немає. «ШвидкоГроші» не вимагає від своїх Клієнтів надавати фінансові документи, поручителів або заставне майно. Це дозволяє компанії проводити всі операції швидко, а позичальнику отримати необхідну суму протягом 20 хвилин і вільно планувати свій бюджет.

Для отримання кредиту в Луцьку не обов’язково звертатися до відділення «ШвидкоГроші», можна скористатися зручним онлайн-сервісом на сайті компанії. За допомогою зручного і простого калькулятора, позичальник розраховує вартість кредиту, вказує необхідну суму, після чого дає згоду на обробку своїх персональних даних. На сайті представлений договір кредитування, з описом прав та обов’язків кредитора і кредитоотримувача. Після цього можна зареєструвати Особистий кабінет.

Створення заявки на отримання кредиту займає до 5 хвилин і ще близько 20 хвилин йде на її розгляд (при роботі з новим позичальником). Для постійних Клієнтів кредити схвалюються миттєво, й отримати гроші можна відразу ж готівкою або на банківську карту, номер якої прив’язаний до акаунту.

Хто може стати позичальником?

Можливість оформити кредит у Луцьку: у відділенні або онлайн доступна кожному повнолітньому громадянину України з підтвердженим трудовим доходом. Не вимагається робочий стаж з останнього місця роботи, довідка про доходи і кредитна історія. При цьому для отримання кредиту, його пролонгування й погашення немає ніяких територіальних обмежень, що дуже зручно для людей, які часто бувають у роз’їздах. Постійні Клієнти «ШвидкоГроші» користуються деякими привілеями. Наприклад, вони можуть замовляти гроші відразу на свою банківську карту, без необхідності перевірки у відділенні.

Не варто відкладати термінові покупки тільки через те, що вони не вписуються в сімейний бюджет. Отримати потрібну суму в кредит на вигідних умовах можна в компанії «ШвидкоГроші». Позичальник сам вказує розмір позики й термін її погашення, самостійно керує своїм бюджетом і вносить платежі в зручний для себе час.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...