П’ять поколінь у боротьбі: як пластун з Прикарпаття разом із синами захищає Україну в лавах ЗСУ (ФОТОФАКТ)

Автор: Андрій Макітра

22 Чер, 2023 19:44

Поділитись публікацією
П’ять поколінь у боротьбі: як пластун з Прикарпаття разом із синами захищає Україну в лавах ЗСУ (ФОТОФАКТ)

Пластун Василь Гладенький з містечка Брошнів-Осада на Івано-Франківщині вступив до ЗСУ і зараз служить разом зі своїми двома синами в 128 бригаді. Каже, що вже п’ять поколінь його родини борються за Україну.

Про це розповіли на сторінці національної скаутської організації України “Пласт”, пише “Галка”.

У мирний час Василь активно пластував, а з початком війни він та багато його побратимів вступили до лав ЗСУ.

“Практично весь наш пластовий осередок зараз захищає Україну в лавах ЗСУ. Пласт вчить, що треба бути вірним Богу й Україні. У мирний час ми вірні Богу, а зараз – Україні” – каже пластун-захисник.

Родина Гладеньких бореться за Україну вже у п’ятому поколінні.

“Пригадую, коли мені було 10 років, тато якось відкликав мене вбік, намалював на камені тризуб і сказав: “Твій прадід віддав життя за Україну, дід віддав життя за Україну, я відсидів за Україну. А що зробиш для України ти?” Тато загинув у аварії в 1983 році, проте я можу відповісти зараз, що продовжую справу нашої родини – теж воюю за Україну. І мої сини так само. Два наших покоління мають нарешті перемогти росію й покласти цій боротьбі край”, – розповів пластун-захисник.

Василь з синами та побратими зараз перебувають на Запорізькому напрямку і потребують допомоги. Пласт збирає гроші хлопцям на 2 дрони – 244 000 гривень. Збір можна підтримати тут: https://bit.ly/3JmolwA

Читайте також: У Франківську воїнам, які лікуються після поранень, передали Вифлеємський вогонь миру (ФОТОРЕПОРТАЖ)