П’яте місце у команди Прикарпаття на чемпіонаті зі спортивної ходьби: Юлія Луцька здобула “срібло”

Автор: Андрій Макітра

05 Бер, 2024 19:47

Третього березня в Ужгороді на набережній Незалежності провели чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Спортсмени з Івано-Франківської області набрали 203 очки та розділили п’яте командне місце з командою Хмельницької області.

Про це пише Галка з посиланням на сайт федерації легкої атлетики.

У чемпіонаті взяли участь понад 100 спортсменів зі Львова, Івано-Франківська, Житомира, Києва, Тернополя, Хмельницького, Сум, Донецька, Волині та Закарпаття. Чемпіонат є відбірковим етапом на Олімпійські ігри, що відбудуться влітку у Парижі.

Призерами у командному заліку стали Волинська (836 очок), Сумська (629) та Житомирська область (420).

Серед призерів, у складі команди з Прикарпаття “срібло” здобула 19-річна Юлія Луцька, вихованка франківської ШВСМ. Скороходка змагалася на дистанції 20 км серед молоді U23. Дистанцію пройшла за 1:48:12 та набрала для команди 80 очок.

Юлія Луцька, перевершила свій результат на дистанції 20 км серед молоді U23, який показала на чемпіонаті України в Івано-Франківську у 2023 році. Тоді спортсменка пройшла за 1:56:18.

*Головне фото: Ужгородська міська рада.