Пʼятеро воїнів отримали найвищу нагороду Прикарпаття (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

01 Dec, 2022 21:15

Поділитись публікацією
Пʼятеро воїнів отримали найвищу нагороду Прикарпаття (ФОТО)

Світлана Онищук нагородила медалями «За заслуги перед Прикарпаттям» військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Читайте також: У міській асоціації учасників АТО скандал: Андріїва звинуватили в обмані і узурпації влади

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук сьогодні нагородила медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям», найвищою нагородою Прикарпаття, 5 військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Зокрема медалями відзначені Василь Андріїв, Андрій Глібчук, Руслан Маланюк, Віталій Маланюк. Відзнакою «За бойову звитягу» нагороджений Олексій Глібчук, інформує “Галка” з посиланням на сторінку ОДА.

Очільниця області відзначила, що серед нагороджених є батько і син – сержант Андрій і солдат Олексій Глібчуки, брати Руслан і Віталій Маланюки.

Батько Андрій Глібчук брав участь в АТО у складі підрозділів 80 окремої аеромобільної бригади – 80 окремої десантно-штурмової бригади. З 25 лютого продовжує боронити Україну у складі цієї ж бригади. У складі тієї ж бригади на тих самих напрямках, що й батько, з перших днів повномасштабного вторгнення боронить Україну 25-річний Олексій Глібчук.

Солдат Руслан та сержант Віталій Маланюки боронили українську державу з 2014 року, беручи участь в АТО, а з 25 лютого воюють у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

«Дякую кожному воїну за їхню звитягу, жертовність, силу. Пишаюся. З вами ми в надійному захисті!», – наголосила Світлана Онищук.