П’яті «Зарядки ІФ» обіцяють франківцям теніс, футзал, джиу-джитсу та йогу

Автор: Людмила Баран

10 Jul, 2015 08:20

Поділитись публікацією
П’яті «Зарядки ІФ» обіцяють франківцям теніс, футзал, джиу-джитсу та йогу

У суботу, 11 липня, на п’яти майданчиках міста відбудуться вже традиційні ранкові «Зарядки ІФ». 

На міському озері працюватиме  інструктор силових програм і фітнес-йоги Наталія Слободян. У своїй зарядці вона поєднає елементи різних напрямків, щоб провести гімнастику якомога ефективніше.

“Заняття на озері пройде, як завжди, інтенсивно, а щоб спека не заважала, збираємось цього разу біля пляжу – там, де станція прокату човнів”, – заявляють організатори.

«Паркову алею» (вул. Сєченова) розминатиме спортивний клуб «AliaS». Тренер з тенісу Марія Гоголь, відома івано-франківська тенісистка Вікторія Гоголь, а також дипломований тренер Ірина Кінащук проведуть запальну гімнастику.

На майданчику школи №10 працюватиме майстер джиу-джитсу, керівник спортивного відділу спортклубу «Тигр» Володимир Гузік. У своїй ранковій зарядці тренер буде використовувати елементи цього бойового мистецтва, тож учасники не лише зможуть розім’ятись, а й дізнатись більше про цей вид спорту.

У парку на вул. Молодіжна ранкову гімнастику  проведуть гравці футзального клубу «Ураган» Юліан та Роман Горбаті. Хлопці наразі входять до числа найкращих молодих гравців України. Вони  готуються  показати учасникам якомога більше цікавих вправ.

На Пасічній – на майданчику школи №18 – працюватиме тренер «Yoga IF School» Наталія Салітра. У минулому вона – спортсмен з легкої та важкої атлетики, а з 2008 року практикує йогу. Зараз Наталія – спеціаліст-педагог у напрямках «гімнастика йогів для дітей», «йога для підлітків», «YOGA baseline».

“Не проґавте можливості позайматися із професіоналами, дізнатись нове про спорт та ваші власні можливості, а також запитати поради у найкращих спортсменів та тренерів міста! Чекаємо вас цієї суботи!” – пишуть організатори.

«Зарядки ІФ» стартували 16 травня і відбуватимуться двічі на місяць до кінця літа. Проводять зарядку інструктори найкращих спортклубів Івано-Франківська, а також відомі спортсмени.

Організовує зарядки спортивний портал Sport.if.ua за підтримки будівельної компанії «Благо» та Комітету фізкультури та спорту виконкому міськради.