П’ятий батальйон територіальної оборони не змінюватиме дислокацію до моменту забезпечення усім необхідним

Автор: Турій Роман

10 Jun, 2014 11:34

Поділитись публікацією
П’ятий батальйон територіальної оборони не змінюватиме дислокацію до моменту забезпечення усім необхідним
Наказ начальника Генерального штабу Збройних Сил України про відправлення п’ятого батальйону територіальної оборони Івано-Франківської області у зону бойових дій на південному сході держави наразі скасовано, повідомив, перебуваючи в Делятині Надвірнянського району, де дислокується військовий підрозділ, голова облдержадміністрації Андрій Троценко.

Читайте також: Віктор Анушкевичус про підстави стати мером втретє:  «Коней на переправі не міняють» + ВІДЕО

«Ми отримали повідомлення про офіційну відміну наказу, який спрямовував бійців для виконання бойової задачі, до тих пір, поки не буде проведене забезпечення, доставлені та закуплені бронежилети, каски відповідного класу, – зазначив голова облдержадміністрації. – Хлопці залишатимуться на базі в Делятині. Жодних виїздів немає».

Андрій Троценко висловив сподівання на те, що у подальшому рішення органів центральної влади посприяють усуненню чималого переліку проблем, які виникають сьогодні в процесі придбання засобів захисту для військових. Зокрема, це стосується бюрократичних нюансів та непрозорості укладання угод на закупівлю матеріально-технічних цінностей. Керівник виконавчої влади наводить показовий приклад – право на постачання бронежилетів в Україні має лише одна-єдина фірма. Забезпечити прикарпатський батальйон територіальної оборони необхідним її працівники зможуть лише упродовж тривалого терміну.  Тому керівництво облдержадміністрації адресувало Кабінету Міністрів України пропозицію про налагодження централізованої закупівлі захисних засобів в інших країнах.

«Ми вийшли з пропозицією про те, щоби Кабінет Міністрів зібрав інформацію по всіх областях, де і який ресурс виділено для закупівлі бронежилетів,  та централізовано прийняв рішення про придбання відповідного типу бронежилетів в Ізраїлі, Америці, Франції, де завгодно, – відзначив Андрій Троценко. – Це можна було б одним контейнером завезти в Україну і розподілити по батальйонах. Наше найвище керівництво повинне зараз зруйнувати старі схеми, які працювали у сфері постачання матеріально-технічних цінностей».

Теги: