П’ятий батальйон територіальної оборони не змінюватиме дислокацію до моменту забезпечення усім необхідним

Автор: Турій Роман

10 Чер, 2014 11:34

П’ятий батальйон територіальної оборони не змінюватиме дислокацію до моменту забезпечення усім необхідним
Наказ начальника Генерального штабу Збройних Сил України про відправлення п’ятого батальйону територіальної оборони Івано-Франківської області у зону бойових дій на південному сході держави наразі скасовано, повідомив, перебуваючи в Делятині Надвірнянського району, де дислокується військовий підрозділ, голова облдержадміністрації Андрій Троценко.

Читайте також: Представлення з конфузом: на перше побачення з громадою новий ставленник Порошенка в області запізнився на півгодини (ФОТО)

«Ми отримали повідомлення про офіційну відміну наказу, який спрямовував бійців для виконання бойової задачі, до тих пір, поки не буде проведене забезпечення, доставлені та закуплені бронежилети, каски відповідного класу, – зазначив голова облдержадміністрації. – Хлопці залишатимуться на базі в Делятині. Жодних виїздів немає».

Андрій Троценко висловив сподівання на те, що у подальшому рішення органів центральної влади посприяють усуненню чималого переліку проблем, які виникають сьогодні в процесі придбання засобів захисту для військових. Зокрема, це стосується бюрократичних нюансів та непрозорості укладання угод на закупівлю матеріально-технічних цінностей. Керівник виконавчої влади наводить показовий приклад – право на постачання бронежилетів в Україні має лише одна-єдина фірма. Забезпечити прикарпатський батальйон територіальної оборони необхідним її працівники зможуть лише упродовж тривалого терміну.  Тому керівництво облдержадміністрації адресувало Кабінету Міністрів України пропозицію про налагодження централізованої закупівлі захисних засобів в інших країнах.

«Ми вийшли з пропозицією про те, щоби Кабінет Міністрів зібрав інформацію по всіх областях, де і який ресурс виділено для закупівлі бронежилетів,  та централізовано прийняв рішення про придбання відповідного типу бронежилетів в Ізраїлі, Америці, Франції, де завгодно, – відзначив Андрій Троценко. – Це можна було б одним контейнером завезти в Україну і розподілити по батальйонах. Наше найвище керівництво повинне зараз зруйнувати старі схеми, які працювали у сфері постачання матеріально-технічних цінностей».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...