Палац Потоцьких у Франківську наповнять класичною музикою (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

19 Сер, 2019 13:35

Палац Потоцьких у Франківську наповнять класичною музикою (ВІДЕО)

19 серпня на території комплексу палацу Потоцьких в Івано-Франківську розповіли про новий проєкт- «Шляхетні мельодії»: класична музика просто неба.

Його започатковує КП ”Простір Інноваційних Креацій ”Палац”, інформує “Галка”.

«Палац отримає новий подих. Цей проєкт ми започатковуємо аби розвивати класичне музичне мистецтво, джазове мистецтво. Сподіваюсь, дуже скоро ви побачите тут виконавців пристойного, високого рівня. Разом із виконавцями та глядачами ми охопимо цікавий пласт- 17-18 століття, запрошую всіх долучитись і творити “Палацову історію”,- каже завідувач відділу подій та промоції КП “Палац” Андрій Савка.

На відео грає син Андрія Савки – Данило Савка.

Цей проєкт має не лише мистецько-популяризаційну мету, враховуючи, що будівлі палацу в аварійному стані потрібні кошти. Для того, аби залучати спонсорів та подаватись на гранти, КП «Палац Потоцьких» має показати чим живе палац, які заходи там проводять, чим це важливо для міста. Підприємство має на меті зробити палац відкритим для усіх.

«Ця територія відкрита для всіх верств населення і всі заходи, які ми проводили до цього часу й зараз – ми робимо для того, аби ця територія не пустувала, а жила своїм життям: мистецьким, культурним. У нас багато амбітних планів для Палацу – це має бути престижний центр Івано-Франкіська, де ми будемо показувати й історію міста, та впроваджуватимемо майбутнє, адже це простір креативних інновацій. Плануємо тут великий захід не лише музики, але й захід мультимедійних показів історії міста та музеїв Європи і світу»,- каже заступник директора КП ”Палац” Михайло Дейнега.

Вже 20 серпня о 18:30 на території Палацу Потоцьких в рамках проєкту «Шляхетні мельодії» виступатиме тріо солістів Львівського органного залу: Петро Тітяєв (скрипка), Максим Римар (віолончель), Дмитро Микитин (фортепіано).

У програмі заходу: Симфонія 40 Моцарта, П‘яцолла Пори Року в Буенос- Айресі.

Захід платний- вартість квитків: 100 гривень. Усі виручені кошти будуть передані на реставрацію приміщень Палацу Потоцьких.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...