Пам’ятним віче в Івано-Франківську вшанували Романа Шухевича (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

27 Jun, 2018 13:51

Поділитись публікацією
Пам’ятним віче в Івано-Франківську вшанували Романа Шухевича (ФОТО)

27 червня у Франківську провели віче з нагоди 111-ої річниці від дня народження головнокомандувача УПА Романа Шухевича та 77-ої річниці проголошення Акту відновлення української державності.

Читайте також: Довго лікувався і був на апараті ШВЛ: від коронавірусу помер 57-річний калушанин

За словами Ігоря Кінаша, начальника внутрішньої політики Івано-Франківської міської ради, війна з Росією показує, що Герої України були і є серед нас.

“Через війну загинули багато хлопців і дівчат. Якщо ми забудемо про таких як Шухевич, то і не будемо пам’ятати теперішніх наших героїв”, – говорить Кінаш.

Представники влади та громадськість міста урочисто поклали квіти і вшанували пам’ять загиблих Героїв України хвилиною мовчання, інформує “Галка”.

“Мало просто любити Україну, тішитись нею, дивитися, як майорить жовто-блакитний прапор, важливо бути націоналістом – людиною, яка бореться за неї. Щоб здобути незалежну Україну, потрібно щось робити, а не плакати і сидіти склавши руки”, – каже Олексій Кайда, заступник міського голови.

Відзнакою міського голови за честь і звитягу нагородили 18 військових, зокрема дев’ять з них були учасниками бойових дій. Отець Василь Шишурак, свідок проголошення Акту відновлення української державності, також отримав відзнаку за честь і звитягу.