“Пан Пупец'” презентував новий кліп на пісню “Дабудай” (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Людмила Баран

04 Sep, 2014 12:50

Поділитись публікацією
“Пан Пупец'” презентував новий кліп на пісню “Дабудай” (ФОТО, ВІДЕО)

Івано-франківський гурт “Пан Пупец'” 4 вересня виклав нове відео  у соцмережах, на офіційному сайті та каналі в Уoutube.

Кліп на пісню “Дабудай” створювався майже півроку  від моменту виникнення ідеї, на основу якої поклали весь сценарій кліпу. Проте, зйомки тривали всього дві доби, у найспекотніший час літа. Дія кліпу відбувається на шести різних локаціях Івано-Франківська. Монтаж відео зайняв тиждень.

“Ми давно думали зняти кліп. Обрали пісню “Дабудай”, за якою було названо альбом. Вибрали саме цю пісню, тому що вона здалася найбільш доступною для слухачів”, – повідомив Cтаніслав Боднарук, фронтмен гурту “Пан Пупец'” .

Автором основи сюжету кліпу є друг музикантів Юрій Басараб. Він також допомагав у розробці дизайну офіційного сайту групи. Режисерами кліпу виступили фактично самі учасники гурту Станіслав Боднарук, Олег Мороз та Олег Федик. Відповідальність за технічну частину створення відео взяло на себе творче об’єднання “Salut Studio” (Роман Печижак та Лєна Кулик). Акторами відео кліпу стали івано-франківці, друзі музикантів.

Головним героєм кліпу є Птах, який приносить людям щастя та натхнення. Втім його добрі справи призводять до виснаження, і він сам починає потребувати допомоги. Його забирають до лікарні санітари, роль яких виконали музиканти гурту. Останні сцени кліпу були зняті у підвалі Івано-Франківської міської клінічної лікарні.

На прес-конференції учасники гурту повідомили, що з 16 жовтня починають тур містами України, який стартує в Дніпропетровську. Крім того, 10 вересня “Пан Пупец'” виступить разом з гуртом “Фліт” у Прикарпатському університеті, а кошти від концерту підуть на допомогу українським військовим.

Фото Юрій Гриньків