Панкратов-Чорний у Івано-Франківську розповів, чому підтримує Путіна

Автор: Турій Роман

09 Sep, 2014 11:43

Поділитись публікацією
Панкратов-Чорний у Івано-Франківську розповів, чому підтримує Путіна

Відомий радянський і російський актор, народний артист Росії Олександр Панкратов-Чорний учора ввечері прилетів до Івано-Франківська з Києва. Актор знімається у новій стрічці про Другу світову війну, але не переймається дійсною війною в Україні.

 

Перед від’їздом до Чернівців  Панкратов-Чорний розповів, що в Україні він знімається у фільмі з робочою назвою “По законам военного времени” –  про «великую отечественную войну». Зйомки відбуваються у Києві і Чернівцях. Власне, у Франківську він проїздом. У стрічці грає водія, старшину Червоної армії, повідомляє Курс.

Участь у такому фільмі в час, коли Росія веде неоголошену війну проти України, Панкратова-Чорного не бентежить. “Да не надо меня войнами пугать! Война… Она не между артистами, артисты не воюют…”

Нагадаємо, цього року, 11 березня, Олександр Панкратов-Чорний підписав колективне звернення російської інтелігенції на підтримку дій президента Російської Федерації Володимира Путіна щодо Криму і України. У документі, який підписали понад 500 діячів культури РФ, йшлося про те, що “спільна історія і корені, культура і духовні витоки, фундаментальні цінності об’єднали нас (Україну і Росію – ред.) назавжди… Тому ми твердо заявляємо про підтримку позиції президента по Україні і Криму”.

Останні події на Сході України – пряме військове вторгнення Росії – ніяк не змінили переконання актора. “Да бросьте вы все! Украина будет присоединяться к России – и я тоже подпишу! Потому что я люблю эти народы. У меня половина – предки по отцу – черниговские, а по матери – с Дона. Я люблю Крым, люблю Украину, да… А не будет присоединяться – ну, не буду спорить, это желание народа…” – сказав Панкратов-Чорний.

Про стосунки між Росією і Україною актор взагалі волів не говорити. “Я ничего не считаю… Да никак не я считаю… Я служу отечеству, а не властям…. Каждый человек имеет право быть сыном отчества… Бред полный, журналюги… Да хватит уже, написали, бл…дь, Макаревича, обосрали… Вот заработать хочет парень…” – рознервувався Панкратов-Чорний.

Актора заледве заспокоїла помічниця. Народний артист Росії викурив цигарку, сів у мікроавтобус і вирушив у Чернівці. Заробляти в черговому фільмі про війну.