Папа Римський відлучив мафію від церкви

Автор: Вадим Войтик

22 Jun, 2014 12:15

Поділитись публікацією
Папа Римський відлучив мафію від церкви

Папа Римський назвав усіх членів мафії відлученими від церкви. Таку заяву він зробив під час свого візиту в Калабрію – південний регіон Італії, де сильні позиції мафіозного угрупування «Ндрангета».

«Це зло (мафія) повинно бути побито і вигнано», – заявив понтифік. За його словами, мафіозі «слідують по шляху зла» і «не перебувають у зв’язку з Богом».

Глава католицької церкви висловив співчуття родині Коко Камполонго, трирічного хлопчика, якого в січні застрелили в ході мафіозних розборок, повідомляє Lenta.ru з посиланням на Agence France-Presse.

Маленький Коко був убитий пострілом в голову в січні разом зі своїм дідусем і його молодою марокканською компаньйонкою. Причиною цього називають конфлікт з мафією з приводу наркобізнесу. Тіло дитини, пристебнуте ременем безпеки, було знайдено в згорілій машині Fiat Punto. Повідомляється, що кілька членів сім’ї Коко відбувають термін у в’язниці Кастровиллари за злочини, пов’язані з наркотиками.

Останні 20 років церква приймає участь у боротьбі з кримінальними кланами. Попередник Франциска – Бенедикт XVI – також активно виступав проти мафії.