Парасюку порадили написати передвиборчу програму на один абзац

Автор: Турій Роман

01 Жов, 2014 12:42

Парасюку порадили написати передвиборчу програму на один абзац

Експерти критикують сотника Майдану Володимира Парасюка за його передвиборчу програму. Кажуть, якщо він обіцяє ліквідувати бюрократію, реформувати законодавчу, виконавчу та судову владу, а також збільшити повноваження місцевих рад, то звісно, виникає питання, як він це буде робити. Тому не треба дратуватися, коли кандидату задають питання стосовно його програми.

Читайте також: Чекали 15 років: в Яремче завершили реконструкцію школи (ФОТО)

Про це заявив політолог Юрій Палійчук.

Окрім того, він вважає, що Парасюкові варто було би написати свою програму на абзац, і цього було би цілком достатньо.

«Шановні земляки. Знаю, мені бракує досвіду, я ніколи не займався законодавчою роботою, що є прямим обов’язком депутата. Мені потрібен час, щоб цьому навчитися. Але я точно можу контролювати тих, хто знову рветься до влади. Я можу боротися з несправедливістю, як робив це на Майдані. Бо для цього сила духу знадобиться більше, ніж 2 дипломи. І я можу обіцяти, що вам не буде за мене соромно, я вас ніколи не зраджу, не стану тушкою, не осоромлю свій край. Разом і до перемоги. Слава Україні!”Це було справедливо. Впевнений, ніхто б не посмів засудити сотника Парасюка за чесність», – відзначив Палійчук.

Нагадаємо, Парасюка зганьбився на прес-конференції, оскільки не зміг відповісти на питання, які напряму стосуються його програми.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...