Парфуми, одеколони та туалетні води: різниця в концентрації та застосуванні

27 Вер, 2024 13:32

Поділитись публікацією
Парфуми, одеколони та туалетні води: різниця в концентрації та застосуванні

Туалетна вода, одеколон, парфумована вода, парфуми — все це розмаїття робить і без того непростий вибір аромату ще складнішим. Чим же відрізняються ці товари? Який з них краще використовувати для тієї чи іншої нагоди? З цими питаннями спробуємо розібратися далі.

Види парфумерної продукції

Покупцям пропонуються такі види продукції:

  1. Парфуми. Вони являють собою засоби з найвищою концентрацією ароматичних олій. Відсоткове співвідношення компонентів становить до 40%, а основою виступає спирт із мінімальним вмістом домішок. Завдяки такому складу парфуми мають насичений і виразний запах, часто мають стійкий шлейф. Якісні духи Кірке зберігають запах на шкірі до 24 годин, а на одязі — до 36.
  2. Парфумована вода. У ній концентрація ароматичних компонентів нижча — до 20%. Відповідно, її запах не такий яскравий і стійкий, як у парфумів. Зате парфумовану воду можна використовувати як в особливих випадках, так і щодня.
  3. Туалетна вода. Це чудовий вибір для тих, хто віддає перевагу легким і ненав’язливим запахам. Концентрація ароматичних олій у туалетній воді становить близько 5–15%. Аромати швидко розкриваються і звучать дуже ніжно та легко. Тому цей вид парфумерної продукції вважається найкращим варіантом для повсякденного використання. Якщо ви протягом дня перебуваєте в офісі, взаємодієте з великою кількістю людей, туалетні води стануть ненав’язливим доповненням вашого іміджу і не завдадуть дискомфорту оточуючим. 
  4. Одеколон. Парфуми цієї категорії містять до 5% ароматичних олій. Вони мають легкі запахи, що швидко вивітрюються, які протягом дня можна оновлювати кілька разів. Одеколонами часто користуються чоловіки, особливо для освіження шкіри після гоління. Але в цій лінійці продукції є також великий вибір жіночих ароматів.

Що врахувати під час купівлі парфумерної продукції

Як і будь-яку популярну продукцію, парфуми часто підробляють. На жаль, контрафакт не тільки спотворює вихідну ароматичну композицію, але й не має необхідної стійкості. Щоб не витратити гроші на підробку, слід звертати увагу на якість упаковки та оформлення флакона, читабельність написів. Також можна перевірити справжність парфумів або туалетної води за спеціальним кодом.

Перед покупкою подумайте, як саме використовуватиме аромат. Для нечастого застосування в особливих випадках підійде флакон стійких і шлейфових парфумів. На щодень варто віддати перевагу туалетній або парфумованій воді. Що більше вам доводиться протягом дня перебувати в колективі, то легшим і ненав’язливішим має бути запах.

Реклама