Парку на вулиці Молодіжній планують дати нове життя (ФОТО)

Автор: Борис Марія

30 Бер, 2016 07:32

Поділитись публікацією
Парку на вулиці Молодіжній планують дати нове життя (ФОТО)

29 березня у парк на вулиці Молодіжній з робочим візитом завітали перший заступник міського голови Микола Вітенко, секретар міської ради Оксана Савчук та директорка Міського парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка Руслана Василюк.

Читайте також: Майже 2,8 млн грн Івано-Франківськ витратив торік на корів, коней, овець та кіз

Пані Руслана нагадала, що згодом комунальне підприємство, яке вона нещодавно очолила, реформують у “Центр розвитку міста та рекреації”. Останнє опікується парком на вулиці Молодіжній, який є однією із рекреаційних зон міста. Тут хочуть провести комплексний благоустрій – облаштувати доріжки, встановити лавочки та смітники.

«Ми визначимо об’єм робіт по даному об’єкту, складемо кошторис, а потім будемо знати від чого відштовхуватись», – сказала вона.

Микола Вітенко, якого обрали на цьому окрузі, зазначив, що цей парк завжди був «бідним родичем»  парку Шевченка. За площею він другий у місті. Останні роботи тут проводилися у 2011 році, якщо не зважати на часткову минулорічну роботу.

«В першу чергу облаштуємо доріжки, по яких ходять люди. Особливо це потрібно молодим мамам з візочками, які часто тут бувають. Це важливо для місцевих мешканців», – прокоментував він.

«Наше завдання – впорядкувати всі зелені відпочинкові зони. Треба привести парк до ладу, зробити комфортним для людей різного віку. Щоб і діти мали де погратися, і старші люди поспілкуватися та пограти в шахи», – додала Оксана Савчук.