Парламент готується прийняти закон про інвентаризацію лісів,- нардеп Прощук

Автор: Турій Роман

15 Кві, 2020 13:09

Парламент готується прийняти закон про інвентаризацію лісів,- нардеп Прощук

У вівторок, 14 квітня, на онлайн засіданні екологічного комітету депутати рекомендували прийняття у другому читанні законопроекту 2379 «Про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів».

Читайте також: Нардеп Прощук ініціює оновлення обладнання для медзакладів Калущини і Рогатинщини (ФОТО)

Відбулось перше дистанційне засідання екологічного комітету. Як повідомив на своєму сайті народний депутат Едуард Прощук, ймовірно народні депутати працюватимуть у такому форматі під час карантину. На засіданні частину питань порядку денного відхилили та відправили на доопрацювання.

«Опрацювали всі правки та пропозиції до лісового кодексу, частину з них прийняли та рекомендували закон 2379 про національну інвентаризацію лісів до розгляду в другому читанні Верховною Радою та прийняття його в цілому», – прокоментував Едуард Прощук.

Востаннє національну інвентаризацію лісів проводили у 2001 році, сьогодні немає актуальних даних про кількість та стан лісів в Україні. Без цього неможливий моніторинг і реалізація лісової стратегії країни.

Народний депутат роз’яснив важливість прийнятого законопроекту:

«Погоджений комітетом законопроект передбачає проведення національної інвентаризації лісів – отримаємо дані про кількісний та якісний склад лісів по всій України; визначення самозаліснених територій, які увійдуть до лісового фонду та впровадження стратегії ведення лісового господарства в Україні», – додав Едуард Прощук.

Також на засіданні екологічного комітету прийняли рішення про перенесення виїзного засідання на Прикарпаття, яке мало відбутись у квітні. Депутати визначать дату на першому засіданні комітету після закінчення в країні карантину. Попередньо ланують провести засідання ще у цьому році, адже розгляд питань Домбровського кар’єру та раціонального використання лісових ресурсів потребують оперативного вирішення.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...