Парламент Грузії ратифікував Угоду про асоціацію з Євросоюзом. Україна є далі радиться з Росією – Доній

Автор: Турій Роман

19 Лип, 2014 11:28

Поділитись публікацією
Парламент Грузії ратифікував Угоду про асоціацію з Євросоюзом. Україна є далі радиться з Росією – Доній

Парламент Грузії ратифікував вчора Угоду про асоціацію з Євросоюзом. Одностайно. Вслід за Молдовою. А Україна і досі радиться з Росією.

Читайте також: Політика-це не депутатство, а спроможність людини говорити правду – Доній

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав народний Олесь Доній.

«Свідоме гальмування процесу ратифікації Угоди про асоціацію, чим зараз займається Україна на догоду Росії, не лізе ні в які ворота. Наступні “переговори” з Росією про цю Угоду заплановані аж на 12 вересня. Для “поговорити про економічні ризики, які можуть бути в цій Угоді для Росії”.
Тобто, агресія з боку Росії проти України – це для нас не “економічні ризики”, а ратифікація Угоди Україною для Росії – це економічні ризики. І Україна слухняно відтягує ратифікацію…», – пише Доній.

За його словами, лише одна людина має право подати Угоду у Верховну Раду на ратифікацію. І ця людина-Президент.

«І подальше неподання Угоду у Верховну Раду є неприпустимим. Значить, хлопці , які зараз служать в батальйонах, в армії, в Нацгвардії і інших підрозділах, гинуть на Сході захищаючи країну від агресії з Росії, а українська влада погоджується схилив голову перед Росією вести переговори,щоб ратифікація Угоди була відтягнута в часі, щоб Росія “не мала економічних ризиків”? Така позиція є неприпустимою. Зрештою, після розстрілів Росією українських літаків і гвинтокрилів, після розстрілів російськими бойовиками мирних мешканців та збиття малайзійського літаку, нарешті вже слід зважитися подати Угоду у Верховну Раду на ратифікацію», – написав Доній.

Теги: