Парламент може заборонити витрачати гроші на бруківку під час війни

Автор: Вадим Войтик

18 Лип, 2023 11:01

Поділитись публікацією
Парламент може заборонити витрачати гроші на бруківку під час війни

Голова фракції “Слуга народу”  Давид Арахамія заявив, що регіональна влада повинна припинити витрачати державні кошти на закупівлю товарів та послуг, які не є пріоритетними під час війни, парламент може обмежити їх використання.

Про це Арахамія пише у Telegram.

“Хочу звернутися до очільників міст, чиновників місцевого самоврядування та всіх інших осіб, відповідальних за процедури закупівель у нашій державі, незалежно від політичного забарвлення.

У суспільстві назріває дуже серйозне невдоволення вашими діями. Пов’язано це з пріоритетами, які ви обираєте під час здійснення закупівель”.

За словами голови фракції усі ці історії про перекладання бруківки, там, де вона не в такому жахливому стані, значною мірою дестабілізують суспільство, яке живе непростим життям, примудряючись не просто виживати, але ще й волонтерити, донатити на армію та зберігати оптимістичний погляд на майбутнє.

“Ми в парламенті активно обговорюємо ідею обмеження розпорядження цими коштами, але зупиняє нас лише те, що ми знаємо: коли ми це зробимо, ви почнете голосно кричати про “напад на децентралізацію”, що “влада атакує місцеве самоврядування” та поширювати інші схожі меседжі.

Як писала “Галка”, Івано-Франківська міська рада лише за перше півріччя 2023 року уклала договорів на ремонт тротуарів та благоустрій проїздів і прибудинкових територій на 144 237 123 грн. 

Читайте також: Парламент відновив е-декларування майна чиновників та держслужбовців, проте реєстр буде закритий

Теги: