Парламент проголосував за старт реформи управління відходами, – нардеп Едуард Прощук

Автор: Костинюк Олександр

23 Jun, 2022 07:56

Парламент проголосував за старт реформи управління відходами, – нардеп Едуард Прощук

Верховна Рада продовжує активну роботу в період воєнного стану. Днями відбулося чергове засідання. День у Парламенті присвятили євроінтеграційним ініціативам. Народні депутати проголосували необхідні законопроєкти, які рухатимуть Україну назустріч Європейському Союзу.

Читайте також: "Це про здоров'я громадян": нардеп Прощук прокоментував ухвалену загальнодержавну програму «Питна вода України»

Як повідомив народний депутат від Калущини Едуард Прощук, Рада зробила крок до початку реформи управління відходами. 282 депутати проголосували «За» законопроєкт №2207-1-д Про управління відходами.

Про це пише “Галка” з посиланням на офіційний сайт народного депутата.

«Цей законопроєкт – фундамент для реалізації в Україні європейського підходу поводження з відходами. Після нього має бути прийнято понад 30 секторальних законопроєктів, які врегулюють управління окремими видами відходів та дадуть старт загальнонаціональній реформі у галузі управління відходами», – наголошує Едуард Прощук.

Крім того, серед важливого депутати підтримали законопроєкт про засади державної антикорупційної політики на 2021-2025 роки та законопроєкт №5650 про збереження самостійних лісів.

«Закон про збереження лісів спрощує та стимулює збільшення лісових насаджень в Україні. Це на часі та особливо важливо після тисяч знищених гектарів лісу внаслідок нападу росії», – зазначив Едуард Прощук.

Раніше Парламент одноголосно підтримав звернення до країн Європейського Союзу щодо надання Україні статусу країни-кандидата на вступ до ЄС. А для захисту культурного та інформаційного простору України заборонили:

  • відтворення російської музики в українських медіа та громадському просторі;
  • імпорт та розповсюдження книг та іншої видавничої продукції росії та тимчасово окупованих нею територій України та з білорусі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry