Парламентські вибори 2019: поліція зафіксувала більше десятка звернень про порушення виборчого законодавства – але не на Прикарпатті

Автор: Зелінська Таня

30 Тра, 2019 15:11

Парламентські вибори 2019: поліція зафіксувала більше десятка звернень про порушення виборчого законодавства – але не на Прикарпатті

В Україні зафіксовано більше десятка звернень про порушення виборчого законодавства. До прикарпатських правоохоронців поки таких повідомлень не надходило.

Читайте також: Замість Громадської ради - Робоча група: радник Авакова розповів на Прикарпатті, як поліція співпрацюватиме з суспільством

Про це йшлося 30 травня у Франківську на брифінгу з радником Міністра МВС України, головою Громадської ради при МВС України Володимиром Мартиненко.

Він розповів, як правоохоронці готуються до майбутніх парламентських виборів, які відбудуться в Україні 21 липня 2019 року, інформує “Галка”.

“Поліція готова до виборів, і заявляю, що поліціянти є аполітичними. Наразі ми працюємо в такому ж режимі, як працювали перед президентськими виборами”, – каже радник міністра.

За словами Володимира Мартиненка, вже зафіксовано 13 звернень від громадян про порушення виборчого законодавства.

“Стосовно цього навіть уже відкрито дві кримінальні справи. Наскільки я пам’ятаю, то на Прикарпатті звернень від громадян про порушення виборчого законодавства ще поки не було”, – каже Мартиненко.

Радник міністра МВС наголошує, що правоохоронці націлені на те, щоб забезпечити прозорі, справедливі та демократичні вибори.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry