Партію “ОПЗЖ” не зареєстрували на вибори у франківську міськраду: не подали усіх документів та кандидатів (ФОТОФАКТ)

Автор: Єва Жасминова

29 Sep, 2020 18:24

Партію “ОПЗЖ” не зареєстрували на вибори у франківську міськраду: не подали усіх документів та кандидатів (ФОТОФАКТ)

29 вересня Івано-Франківська міська територіальна виборча комісія розглянула питання щодо реєстрації кандидатів у міську раду від політичних партій.

Читайте також: Кожен другий не знає, що він інфікований, - франківцям розповіли про ВІЛ/СНІД (ФОТО)

Під час розгляду цього питання у членів комісії виникли зауваження до документів від політичної партії “Опозиційна платформа за життя”. Голова ТВК Андрій Петрик повідомив, що представники політсили подали пакет документів з грубими недоліками.

Документи на реєстрацію принесли в 23:30 24 вересня, за пів години до кінця часу подачі документів.

“В “ОПЗЖ” не надали всі документи для реєстрації. Повідомлення про скликання конференції дали, але були відсутні документи, які є обов’язковими. А саме: відсутня заява з переліком документів про реєстрацію, відсутня програма в паперовому і електронному вигляді. Грошова застава здійснювалася від фізичної особи, а не партії, як про це каже закон. Це грубі порушення. Закон каже – якщо немає основних документів, в нас немає іншого шляху, як відмовити в реєстрації”,- сказав голова ТВК Андрій Петрик.

Петрик повідомив, що представники партії “ОПЗЖ” надали у ТВК список з п’яти кандидатів. Тобто у партії навіть не знайшовся мінімум кандидатів на шість округів, а це 30 осіб.

Секретар комісії Тетяна Кучернюк-Сеньків додала, що член ТВК від “ОПЖЗ” Андрій Клюба поданий від партій першим номером, що теж є порушенням.

Зважаючи на ці аргументи комісія одноголосно прийняла рішення відмовити в реєстрації Івано-Франківській міській організації політичної партії “ОПЗЖ” до участі у виборах.

До слова, ТВК зареєструвала 12 партій до участі у виборах. Перед цим ТВК зареєструвала п’ять кандидатів на посаду міського голови.

Також стало відомо, що місцева партія “ОПЗЖ” таким же чином подала документи в обласну територіальну виборчу комісію.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry