Парубій заявляє, що восени Росія планує хвилю дестабілізації у вісьмох областях України

Автор: Людмила Баран

04 Jul, 2014 20:09

Поділитись публікацією
Парубій заявляє, що восени Росія планує хвилю дестабілізації у вісьмох областях України

Секретар РНБО також говорить, що ціль Путіна – вся Україна. 

Читайте також: Рада нарешті визначилася з датою інавгурації Зеленського

Про це Андрій Парубій повідомив під час брифінгу 4 липня, передає Еспресо.TV.

«Росія активно використовує факти для дискредитації сил АТО. Наголошую, українська армія жодного разу  не здійснювала  обстріли у напрямку  житлових масивів, де є мирні жителі. Знищення об’єктів інфраструктури набули системного і агресивного  забарвлені і їх  завдання  – максимально  загострити протистояння, а ціль Росії – максимально добитися боїв», – сказав Парубій.

Він також відзначив, що заклики російського президента Путіна до перемир’я нічого не означають, оскільки Росія продовжує підтримувати терористів.

«Слова Путіна на про мирний план – це не більше ніж лукавство. Росія продовжує надавати підтримку терористам і намагається затягнути протистояння. За нашими розвідданими, ціль Путіна –  надалі розбалансовувати ситуацію  в південно-східних регіонах. Навіть дано завдання стратегічним інститутам Росії вивчати можливість створення Новоросії», – сказав Парубій.

За його словами, розвідка надає відомості, що на вересень-жовтень планується нова хвиля дестабілізації  у 8 південних і східних областях України.

«Це Луганська, Донецька,  Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська  і Одеська області», – сказав Парубій.

За його словами, протягом літа Путін буде намагатися законсервувати ситуацію в Україні, зважаючи на неактивний політичний сезон, щоб восени зробити нову хвилю дестабілізації.

«Путіну потрібен не Крим, його ціль – вся Україна, і він, я переконаний, буде проводити  політику, щоб показати світу, що Україна буде під його контролем або стане або стане дестабілізуючим регіоном», – наголосив Парубій.

Теги: