Патріарх Кіріл помолився за “подвиги” окупантів, мародерів і гвалтівників

Автор: Вадим Войтик

03 Apr, 2022 20:11

Поділитись публікацією
Патріарх Кіріл помолився за “подвиги” окупантів, мародерів і гвалтівників

Предстоятель російської православної церкви Кіріл виступив із промовою в храмі збройних сил РФ, розхвалюючи молодих росіян, які стають до лав армії й ідуть вбивати українців.

“Якщо у мирний час це можна пояснити якимись привілеями чи матеріальними міркуваннями, то у воєнний час служба у збройних силах — це справжній подвиг, а саме такий час ми зараз переживаємо. Служба вимагає готовності від кожного, хто склав присягу, захищати Батьківщину, не шкодуючи життя свого.

Вкотре хочу сказати: ми миролюбна країна і дуже миролюбний, багатостраждальний народ, який постраждав від війн так, як мало хто з європейських народів. Але ми вже так виховані всією нашою історією, що любимо нашу батьківщину й ладні захищати її так, як лише росіяни можуть її захищати”.

Кіріл під час проповіді багато разів хвалив російських військових і підкреслював, що завдяки їхнім діям вирішиться доля Росії. 

Крім того, російський патріарх зазначив, що “народи святої Русі” зараз страждають, бо їх нібито нацьковують якісь “зовнішні сили”. Кіріл сказав, що він відчуває тривогу за “братів і сестер Русі”. Але ніяк не відреагував на воєнні злочини, які скоюють російські окупанти проти мирного населення в Маріуполі та масові вбивства, зґвалтування й знущання над мешканцями населених пунктів Київщини.