Патрульна поліція, студенти-іноземці та місцева молодь провели спільну зустріч (ФОТО)

Автор: Турій Роман

18 Бер, 2016 14:52

Поділитись публікацією
Патрульна поліція, студенти-іноземці та місцева молодь провели спільну зустріч (ФОТО)

18 березня в обласній науковій бібліотеці відбулася зустріч керівників Патрульної поліції Івано-Франківська  місцевою та іноземною молоддю.

Читайте також: Очільник патрульної поліції міста пішов на підвищення і покидає Франківськ

Її організували в рамках європейського тижня проти расизму.

На зустріч завітали студенти прикарпатських університетів, в яких навчаються студенти-іноземці, а також прикарпатські студенти.

Головний полісмен міста Дмитро Міхалець коротко розповів про себе і запевнив, що в патрульній поліції працюють прості люди, які прийшли на цю роботу, аби змінити систему в країні.

“Завдяки зустрічам таким, своєю роботою, ми показуємо, що хочемо піднімати кредит довіри від населення, ми стараємося бути найкращими для суспільства. Ми не прийшли когось принижувати, брати хабарі. Люди хочуть поміняти проблеми, які були 25 років в Україні”, – сказав пан Дмитро.

Він висловив сподівання, що нині молодь більше дізнається про завдання патрульної поліції, як вона працює і чим може допомогти громадянам. Крім того полісмени наголосили, що для них усі громадяни рівні перед законом, незважаючи на громадянство чи колір шкіри.

Також на зустріч прийшли представники моніторингової місії ОБСЄ, яка працює в Івано-Франківську.

Зустріч пройшла у форматі “Живої бібліотеки” – впродовж шести хвилин учасники, яких розділили на чотири групи, могли спілкуватися з представниками поліції та ОБСЄ, які зайняли чотири локації для спілкування.

Таким чином, молодь за дуже короткий проміжок часу змогла дізнатися усі цікавинки про місію спостерігачів ОБСЄ та, права та обов’язки правоохоронців та свої дії у спілкуванні з поліцією та представниками ОБСЄ.

Теги: