Патрульні Івано-Франківська спробували на собі йогу та медитування (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

09 Aug, 2019 20:10

Патрульні Івано-Франківська спробували на собі йогу та медитування (ФОТО)

На стартове заняття прийшли дев’ять патрульних.

Дев’ятого серпня в центрі “Yoga If School” провели перший майстер-клас з йоги для патрульних поліцейських Івано-Франківська.

Перед цим керівник центру Юрій Сулик у Фейсбуці написав про те, що канадські поліцейські займаються йогою і дуже позитивно відгукуються про такий метод реабілітації. У пості позначили патрульну поліцію Івано-Франківської області – ті теж вирішили спробувати йогу на собі, інформує “Галка”.

Сулик переконаний – йога життєво необхідна людям, особливо тим, у яких стресова робота.

“Йога зараз стала особливо популярною, особливо на Заході, її інтегрують офіційно. До прикладу, армія США займається йогою щоранку замість зарядки. Йога в багатьох асоціюється з концентрацією уваги, рівновагою, ясністю розуму, що дуже важливо для нервових професій. Стрес – це часто “бий і біжи”, люди часто вигорають на такій стресовій роботі, через те, що немає реабілітації”, – вважає Юрій Сулик.

Він поділився спостереженням, що у Франківську найчастіше йогою займаються медики, проте радить цю справу всім, у кого стресова або фізична робота.

Сьогодні ж патрульні Франківська робили статичні і динамічні асани (різні пози йоги), які розслябляли і водночас загартовували тіло, робили вправи на дихання та медитували.

Інспектор відділу зв`язків з громадкістю управління патрульної поліції в області Богдан Настиш після вправ зізнався – йога справді потрібна та цікава річ.

“Це цікавий, альтернативний спосіб дозвілля. Робота у нас напружена, бувають різні виклики, критичні ситуації, жахливі картини – до прикладу ДТП з потерпілими. Попри те, що у нас є штатний психолог, який займається з нами, проводить тести – це цікава та потрібна ідея. Такі нестандартні методи дуже допомагають. Я очікую емоційної розрядки від йоги, а сам розслабляюсь за допомогою музики, книг, часу з рідними. Алкоголь чи тютюнопаління- це табу”, – каже Богдан.

“Я вперше спробувала займатись йогою, дуже відпочила спина, цікавою була медитація. Візьму собі на озброєння ці методи, і буду далі цим займатись. Це розрядка – як емоційна, так й фізична. Тут кожен відпустив свої емоції, злістю, біль, страхи”,- додає Олександра Бабецька, старша інспекторка відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в області.

Усім присутнім патрульним заняття сподобалося, а центр йоги подарував поліціянтам безкоштовні заняття до вересня. Правоохоронці сподіваються, що в майбутньому відпочинок тут переросте у корпоративні заняття.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry