Патрульні та ОПОРА виявили у Франківську 15 порушень правил проведення виборів

Автор: Турій Роман

28 Січ, 2019 17:55

Патрульні та ОПОРА виявили у Франківську 15 порушень правил проведення виборів

28 січня патрульні поліцейські спільно з дільничим офіцером та координатором Громадянська мережа ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області перевірили законність розміщення передвиборчої агітації на білбордах в обласному центрі.

Під час відпрацювання поліцейські перевірили білборди з агітацією кандидатів у Президенти й виявили 15 порушень чинного законодавства. Більшість білбордів розміщені без вихідних даних (або вони неповні), виявили й порушення обмежень щодо ведення політичної агітації.

За всіма фактами відібрані заяви та пояснення, матеріали направлять на розгляд для встанволення винних осіб та притягнення їх до відповідальності.

Поліція нагадує, що за виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, проведення передвиборної агітації поза строками, встановленими законом чи в місцях, що заборонені законом, Кодексом України про адіміністративні правопорушення передбачено штраф, в тому числі – і на посадових осіб.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...