ПБС на замовлення міської влади уночі розпочне ремонт Галицької (ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

30 Лип, 2018 22:22

ПБС на замовлення міської влади уночі розпочне ремонт Галицької (ФОТО)

Уночі, на 31 липня 2018 року, запланований початок робіт з капітального ремонту відрізку вул. Галицької в Івано-Франківську на ділянці від Хіміків до Калуського шосе. 

Читайте також: Близько 200 літніх франківців безкоштовно відпочинуть у таборі "Лімниця"

Загальна площа асфальтування – 7750 квадратних метрів. Термін завершення робіт – до 31 жовтня цього року.

“Фреза уже на об’єкті. Бригади готові до роботи. Орієнтовно розпушення дороги почнемо близько до півночі. Уздовж дороги прокладена контактна мережа тролейбуса, тому ми чекаємо, щоб рух комунальних транспортних засобів зупинився і сміливо почнемо роботи, не створюючи незручностей ні водіям, ні пасажирам”, – інформує головний інженер підрядної організації ТОВ «ПБС» Микола Сергійчук.

Попередньо фірмою «ПБС» проводились підготовчі роботи, а саме демонтаж старого бортового каменю. Зараз цей етап робіт на стадії завершення.

“Переможцем відкритих торгів стала фірма ПБС, що саме починає роботи. Розпорядник коштів – міське управління капітального будівництва. Також міська рада звернулася до обласного УКБ, аби нарешті завершили вул. Набережну та передати її на баланс міста”, – написав у соціальній мережі міський голова Руслан Марцінків.

“У питаннях благоустрою не може бути упереджень щодо підрядників. Головне, щоб роботи виконувалися вчасно та якісно. Кожен може подати свою пропозицію, чим більша конкуренція – тим краще. Куди гірше, коли тендери зриваються через брак або й відсутність учасників. У такому випадку програє місто…”

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!