“ПБС” Шевченка взялася за дороги Житомирщини

Автор: Застава Максим

29 May, 2021 20:21

Поділитись публікацією
“ПБС” Шевченка взялася за дороги Житомирщини

​Фірма ПБС, пов’язана з екснардепом Олександром Шевченком, вперше взяла участь у тендерах в Житомирській області й відразу виграла: робитиме дорогу у райцентрі за 52 мільйони гривень.

Читайте також: Задля реконструкції перехрестя в Івано-Франківську порубають близько 20 високорослих дерев

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА має намір укласти угоду з ТОВ «ПБС» на капітальний ремонт дороги в Новограді-Волинському за 52,3 млн грн. Про це йдеться на ресурсі ProZorro, передає Житомир.info.

У технічному завданні зазначено, що переможець торгів має до 31 грудня 2021 року, відремонтувати дорогу по вулиці Героїв Майдану.

Ціни на дорожньо-будівельні матеріали переможця торгів відповідають середнім цінам на ринку.

Очікувана вартість закупівлі становила 56 млн грн. У результаті аукціону ціна знизилася на 7%.

Конкурентами ТОВ «ПБС» на торгах виступили ще дві фірми: ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» та ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» з дешевшими пропозиціями, однак їх відхилили.

Пропозицію ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» відхилили, оскільки у пропозиції учасника відсутня антикорупційна програма юридичної особи та наказ про призначення уповноваженого з антикорупційної програми юридичної особи, що не відповідає вимогам тендерної документації.

Пропозицію ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56» відхилили, оскільки у наданій учасником договірній ціні не враховані кошти на покриття ризиків у розмірі, що зазначені у технічному завданні.