Пенсійний фонд Івано-Франківської області виконав план на 108%

Автор: Людмила Баран

24 Чер, 2015 22:15

Поділитись публікацією
Пенсійний фонд Івано-Франківської області виконав план на 108%

Перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Валерій Семанишин стверджує, що за п’ять місяців цього року органами Пенсійного фонду в області забезпечено виконання планових показників на 108,8 відсотків. Тим не менш, чимало підприємств мають борги з пільгових пенсій.  

Про це він сказав 24 червня на засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, пише прес-служба ОДА.

За словами Семанишина, з урахуванням коштів, які надійшли від розщеплення єдиного соціального внеску, обсяг надходжень до Пенсійного фонду склав 1274,2 млн. гривень.

Однак негативно вплинули на обсяги надходження значне зменшення кількості роботодавців та працюючих осіб, а також ріст недоїмки зі сплати єдиного соціального внеску та заборгованість за іншими платежами.

Зокрема, загальна сума заборгованості платників області до бюджету Пенсійного фонду України станом на 1 червня цього року склала 221,2 млн. гривень, борг економічно-активних платників – 53,6 млн. гривень.

Серед  підприємств, які сплачують єдиний соціальний внесок, але не відшкодовують витрати на виплату пільгових пенсій, є ПАТ «Івано-Франківський завод «Промприлад», Калуська нафтогазорозвідувальна експедиція, ПРАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», Товариство з додатковою відповідальністю «Полімер» та Державне підприємство «Виробниче об’єднання «Карпати».