Перед смертю Робін Вільямс встиг дознятися в чотирьох нових фільмах

Автор: Турій Роман

12 Aug, 2014 13:58

Поділитись публікацією
Перед смертю Робін Вільямс встиг дознятися в чотирьох нових фільмах

Актор Робін Вільямс, який помер на 64 році життя, встиг завершити роботу над чотирма новими фільмами.

У картині “Ніч у музеї: Секрет гробниці” він знову зіграв один з експонатів, який оживає – Теодора Рузвельта. Зйомки цієї стрічки, в якій головну роль виконав Бен Стіллер, завершилися у травні цього року. Прем’єра в США має відбутися в грудні 2014 року, в Росії – у січні 2015 року. Про це повідомляє The Telegraph, передає Gazeta.ua.

Вільямс також знявся у фільмі “Це, блін, різдвяне диво” – комедії про пригоди Бойда Митчлера, який вирішив провести різдвяні свята зі своїми родичами.

У картині “Бульвар” Вільямс постане глядачам у ролі людини, що намагається втекти від одноманітного життя і знайти своє справжнє “я”. Він також озвучив собаку по кличці Денніс у фільмі “Все, як ти захочеш”, вихід якого намічений на 2015 рік.

Повідомляється також, що участь актора передбачалося у продовженні стрічки “Місіс Даутфайр” (1993 рік), в якій Вільямс зіграв головну роль.

У понеділок, 11 серпня, Робін Вільямс знайдений мертвим у власному будинку в місті Тиберон (штат Каліфорнія). За попередніми даними, він покінчив з собою. Ймовірна причина смерті – асфіксія (задуха).