Цитати

Через грип вмирають тисячі людей. І при цьому ми ніколи не" відключали "через це країну. Ще більше людей ми втрачаємо в аваріях. І ми при цьому не просимо автовиробників припинити робити машини", - Трамп
“Не рекомендую йти в поліклініку, коли є симптоми захворювання. Варто дзвонити сімейному лікарю. І лікар не має кожного хворого відвідати особисто. Можна і треба підтримувати телефонний контакт. Лікарів у нас мало, і щоби не повторилася ситуація 2006 року, коли у нас померли троє медиків, треба їх захищати”, – начальниця управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко.
“Попросили наші китайські друзі вислати їм допомогу: маски N95, захисні рукавички і т.д. Просять і кажуть, що коронавірус поширюється. Треба допомогти зібрати, що можемо, поговорити з нашими аптеками”, – мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.
«На Прикарпатті 90% умисних вбивств відбуваються під час домашнього конфлікту після вживання алкоголю», - головний поліціянт області Володимир Голубош
Уявіть собі, що ваш близький родич грає в автомати чи якісь там паріматчі. Не те що не успішно, іноді йому щастить. Але останнім часом почав виносити речі з хати. А коли ви це помітили – почав позичати в сусідів. Уявили? Десь так зараз виглядає ситуація з міськими фінансами. - Вадим Войтик
“Особливістю вулиці Курбаса буде динамічне освітлення, яке програмуватиметься дистанційно під різноманітні сценарії. Сподіваємось, що вечірні світлові шоу стануть улюбленою розвагою для містян та гостей міста!”, - Начальник управління інфраструктурної політики міської ради Назар Рогів про майбутню реконструкцію вулиці Курбаса.
Незалежність країни в кожному з нас, у наших достойних і чесних справах, – голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль
«Вперше в Україні є така довіра до влади, коли одна політсила має 250 голосів. І поліція, і прокуратура –все в одних руках. Це дуже небезпечно, насправді, але це вибір людей, вибір українців», – мер Івано-Франківська Руслан Марцінків про перемогу партії “Слуга Народу” на парламентських виборах.
“Маємо справжню зірку театру і кіно вже не тільки всеукраїнського, а і європейського рівня!”, - Ростислав Держипільський про івано-франківського актора Романа Луцького, котрий у Польщі зіграв головну роль у виставі “Гамлет”.
“Одні «ґазди» крадуть собі квіточки з клумб, інші вигулюють собак. Результат плачевний”, - директорка КП “Центр розвитку рекреації і міста” Руслана Василюк про руйнування клумб у парку культури і відпочинку.