Цитати

"Вакцинація гарантовано не захистить від хвороби, але точно полегшить перебіг. Тому пам’ятаємо про маску, часте миття рук. Варто й далі мінімізувати зайві контакти, людні місця. Ну а вакцинація це паралельно", - Руслан Савчук, головний державний санітарний лікар області.
“За успіхом Андрія Джелепа і Ігоря Никифорука стоїть робота величезної команди. Їх піт і кров викристалізувалися у медалі дорослого чемпіонату Європи. Ми хочемо, аби прикарпатські трембіти звучали на Олімпійських іграх та хочемо привезти звідти медалі”,- тренер Іван Курилюк про срібного і бронзового призерів Чемпіонату Європи з вільної боротьби.
“Поки що система охорони здоров’я справляється, але на межі критичної. І враховуючи ці високі показники захворюваності в нашій області і те, що зараз відбувається в інших областях, – я не виключаю можливості введення локдауну. Це рішення вже за урядом, Кабміном. Але нам в будь-якому разі потрібно стабілізувати епідеміологічну ситуацію, а особливо на Прикарпатті, яка сьогодні стрімко крокує”, – головний санітарний лікар області Руслан Савчук.
“Ми бачимо нульову роботу органів самоврядування по організації протидії COVID-19. Ми бачимо різні розколяди, релігійні заходи. Дехто навіть не розуміє, для чого його обрали люди. Коли уряд приймає рішення, ми від багатьох голів чуємо, що вони не будуть цього виконувати. Ми робимо кашу у головах в наших людей”, – начальник головного управління Держпродспоживслужби в області Роман Гурський.
«Маємо багато відмов, коли лікарі, на жаль, відмовляються, ховаються за відпустками», – начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко про брак медиків в боротьбі з COVID-19.
"Особливе занепокоєння викликає безпечність краян. Не всі носять захисні маски, не всі дотримуються соціальної дистанції. Давайте поважати одне одного, дбати про себе, рідних та близьких", - голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.
Масштаби трагедії вражають, – Президент Володимир Зеленський на Прикарпатті про наслідки негоди-2020
“Ситуація з новими хворими зберігається стабільна. У нас зменшилася кількість сімейних випадків зараження коронавірусом, які були у березні. Наразі частіше реєструються поодинокі локальні випадки”, – головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук.
Через грип вмирають тисячі людей. І при цьому ми ніколи не" відключали "через це країну. Ще більше людей ми втрачаємо в аваріях. І ми при цьому не просимо автовиробників припинити робити машини", - Трамп
“Не рекомендую йти в поліклініку, коли є симптоми захворювання. Варто дзвонити сімейному лікарю. І лікар не має кожного хворого відвідати особисто. Можна і треба підтримувати телефонний контакт. Лікарів у нас мало, і щоби не повторилася ситуація 2006 року, коли у нас померли троє медиків, треба їх захищати”, – начальниця управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко.