Цитати

"Ми закликаємо кожну жінку зробити крок до здорового майбутнього. Усім охочим буде комфортно дістатися до пунктів консультацій, бо вони знаходяться в різних точках міста. Можна буде зробити загальний аналіз крові, огляд у гінеколога, УЗД, пулькоскопію і мамографію. Усім жінкам даватимуть картки здоров’я”, – Оксана Савчук про Місяць жіночого здоров’я.
“Такі рішення вже діють в деяких містах України. А надиктовані вони жорстокою реальність та повною відсутністю будь-яких норм щодо поводжень з тваринами. Мова йде як про саме транспортування, так і про їх розміщення на час гастролей”, – головний комунальник міста Михайло Смушак про майбутню заборону цирків з тваринами в Івано-Франківську
“Такі рішення вже діють в деяких містах України. А надиктовані вони жорстокою реальність та повною відсутністю будь-яких норм щодо поводжень з тваринами. Мова йде як про саме транспортування, так і про їх розміщення на час гастролей”, – головний комунальник міста Михайло Смушак про майбутню заборону цирків з тваринами в Івано-Франківську.
Ми, учасники бойових дій, вважаємо, що ніхто не має права силовим методом розганяти мирні демонстрації, застосовувати силу, тим більше цинічно ставити на коліна бойових побратимів, які воювали за Незалежність України!, - “Івано-Франківська Міська Асоціація учасників АТО” щодо ранкових подій під Верховною Радою третього березня.
"Батьки почали боятися за своїх дітей, почали приходити активніше на щеплення проти кору. Приходять навіть ті, які раніше зовсім відмовлялися від усіх щеплень", – Христина Судак, лікарка кабінету профілактичних щеплень міської дитячої поліклініки
"Думають, що ультиматумами будуть говорити? Знімемо з інших коштів, купимо в лізинг автобуси. Там не треба рішення Антимонопольного. Опрацюйте три маршрути – Каскад-Пасічна, Пасічна-БАМ, БАМ-Позитрон. Подивимся, що вони зроблять. “Розбалувала” їх “область”. Бо там тариф підняли, пільговиків забрали. Але, перепрошую, область призначає президент, їм до лампочки думка громади”, – Руслан Марцінків про тарифи у маршрутках
“Скоївши цей замах, зловмисники поранили не просто народного депутата Мосійчука, вони поранили звіра. Для них було б краще щоб я помер. Бо тепер я не зупинюсь не перед чим: особисто вестиму слідство і виноситиму вирок в цій справі. Впевнений в тому, що слід московський, а виконавці українські”, - нардеп Ігор Мосійчук про замах на себе.
"Це дуже добре для волосся, яйце, жовток, корисно. Якщо в нашій країні жбурляються яйцями і продуктами харчування, значить все гаразд. Точно не голодує народ", - закиданий яйцями нардеп Олексій Гончаренко.
«Активісти не об'єднуються проти церкви, а за збереження історії. Чому засклили Бастіон, а тут забудовують на вісім поверхів? Кожен мешканець знає, де в нас є церкви, не проблема їх знайти» , - франківка Вікторія Гоголь про будівництво "на Валах".
Між артефактами кози пасуться...Це впирається у людей, які очолюють владу. Ви ж маєте бажання дослідити свій родовід, так роби це не тільки у власній хаті. У нас бракує державницького розуму, – голова облради Олександр Сич про теперішній стан національного заповідника “Давній Галич”