Цитати

“Попросили наші китайські друзі вислати їм допомогу: маски N95, захисні рукавички і т.д. Просять і кажуть, що коронавірус поширюється. Треба допомогти зібрати, що можемо, поговорити з нашими аптеками”, – мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.
«На Прикарпатті 90% умисних вбивств відбуваються під час домашнього конфлікту після вживання алкоголю», - головний поліціянт області Володимир Голубош
Уявіть собі, що ваш близький родич грає в автомати чи якісь там паріматчі. Не те що не успішно, іноді йому щастить. Але останнім часом почав виносити речі з хати. А коли ви це помітили – почав позичати в сусідів. Уявили? Десь так зараз виглядає ситуація з міськими фінансами. - Вадим Войтик
“Особливістю вулиці Курбаса буде динамічне освітлення, яке програмуватиметься дистанційно під різноманітні сценарії. Сподіваємось, що вечірні світлові шоу стануть улюбленою розвагою для містян та гостей міста!”, - Начальник управління інфраструктурної політики міської ради Назар Рогів про майбутню реконструкцію вулиці Курбаса.
Незалежність країни в кожному з нас, у наших достойних і чесних справах, – голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль
«Вперше в Україні є така довіра до влади, коли одна політсила має 250 голосів. І поліція, і прокуратура –все в одних руках. Це дуже небезпечно, насправді, але це вибір людей, вибір українців», – мер Івано-Франківська Руслан Марцінків про перемогу партії “Слуга Народу” на парламентських виборах.
“Маємо справжню зірку театру і кіно вже не тільки всеукраїнського, а і європейського рівня!”, - Ростислав Держипільський про івано-франківського актора Романа Луцького, котрий у Польщі зіграв головну роль у виставі “Гамлет”.
“Одні «ґазди» крадуть собі квіточки з клумб, інші вигулюють собак. Результат плачевний”, - директорка КП “Центр розвитку рекреації і міста” Руслана Василюк про руйнування клумб у парку культури і відпочинку.
“Тобі вже 357 і ти не припиняєш нас щодня дивувати! З Днем міста, іванофранківці!”, – міський голова Руслан Марцінків привітав мешканців.
“Традиційно перед Великоднем ми озеленюємо та прибираємо наш Івано-Франківськ. Вже 13 квітня відбудеться загальноміська толока в усіх районах міста. Хто хоче доєднатися до толоки чи організувати свою – звертайтеся у департамент житлової, комунальної політики та благоустрою. Тут допоможуть та забезпечать усім необхідним. Рукавиці та граблі знайдуться кожному”, - мер Руслан Марцінків.