Цитати

“Тобі вже 357 і ти не припиняєш нас щодня дивувати! З Днем міста, іванофранківці!”, – міський голова Руслан Марцінків привітав мешканців.
“Традиційно перед Великоднем ми озеленюємо та прибираємо наш Івано-Франківськ. Вже 13 квітня відбудеться загальноміська толока в усіх районах міста. Хто хоче доєднатися до толоки чи організувати свою – звертайтеся у департамент житлової, комунальної політики та благоустрою. Тут допоможуть та забезпечать усім необхідним. Рукавиці та граблі знайдуться кожному”, - мер Руслан Марцінків.
“Цьогоріч на дороги області спрямують 348 мільйонів гривень”, – очільник ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов
"Ми проаналізували, що близько 70% тротуарів міста мають прибирати від снігу суб'єкти господарювання, згідно правил благоустрою. Ми спілкуємося, люди реагують і прибирають в основному", - головний комунальник міста Михайло Смушак.
“Нам не соромно за Лесю Українки. Цього року це головний об’єкт, над яким ми працювали. Там були дуже важкі та довгі ремонті роботи, але приємно бачити, як змінюється місто”, – головний комунальник міста Михайло Смушак.
У лікарні сталася пожежа. Приїхали пожежники, загасили вогонь і кажуть головному лікареві: - Пожежу загасили, п’ятьох “відкачали”, двох не змогли. - Хлопці… Але ж морг горів!
"Батьки активно щеплять дітей від кору і весь час питають, чи можна зробити і їм щеплення, але вакцини немає. Оскільки, ми замовляємо вакцину тільки для дітей, а для дорослих вакцини немає", - начальниця управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко
“До уваги власників фіякрів, карет і фаетонів: для того щоб полюбуватись бароковою брамою до резиденції власника міста, чи відвезти свою ґаздиню до сінного ринку, ганебно та не пристойно припинати своїх коней з екіпажами перед самісінькою брамою!”, – франківців в оригінальний спосіб попросили не паркувати свої автівки біля палацу Потоцьких
З 1 жовтня через центральну владу немає коштів на зарплату вчителям, медикам немає ще з липня. Звісно, наше місто забезпечить якісну освіту дітям, своєчасну зарплату медикам та вчителям. Але натомість доведеться відмовитись від будівництва доріг, шкіл, садків, ремонту дворів, парків, скверів тощо. Прошу в громади розуміння!, - мер Руслан Марцінків.
“Присяга – це не просто слова, які ви проговорите. За останніх чотири роки, поки триває війна, сотні медиків рятували бійців. Це надзвичайно цінно, знаючи, що поряд з тобою людина, котра надасть швидку медичну допомогу”, – військовий комісар Івано-Франківська Ігор Сорокопуд під час присяги нових медичних офіцерів ІФНМУ.