Перегони на робототехніці: у Франківську змагалися у турнірі “Roborace” (ФОТО)

19 Кві, 2024 11:11

Поділитись публікацією
Перегони на робототехніці: у Франківську змагалися у турнірі “Roborace” (ФОТО)

18 квітня у приміщенні Університету Короля Данила організували обласні змагання із робототехніки «Roborace: Перегони майбутнього, під час яких адреналін зустрічається з інноваціями».

Подібний захід в Івано-Франківському університеті провели вперше.

Директорка Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Христина Чепа відзначила, що змагання організували, аби зрозуміти рівень робототехніки в області, пише Галка.

“В такий нелегкий час для нашої країни, коли обставини диктують нам щоденну потребу в технічному прогресі, ми не маємо права залишатись осторонь, і саме тому ми організовуємо такі змагання.”

В перегонах взяли участь 20 команд – учні ліцеїв, вихованці закладів позашкільної освіти області, студенти професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та першокусники університетів.

За правилами, кожен учасник мав можливість на два заїзди: командний та персональний. Той хто швидше досягнув фінішу та отримав більше балів, переміг.

За результатами гонки, переможцями у командному раунді стала команда “Електрофорс”. Друге місце та третє місце отримали команди “Байрактар” та “Техніки Вовка”.

А Олександр Буженко, Дмитро Кучерявий, Ростислав Мельник та Дмитро Грицак стали переможцями персональної гонки.

Перший проректор УКД Михайло Косьмій оголосив про намір проводити такі змагання в університеті щорічно.

Текст Мар’яни Рогацької