Перекриємо дороги в гори: франківські підприємці проти вибіркового локдауну у січні

Автор: Турій Роман

06 Dec, 2020 13:59

Перекриємо дороги в гори: франківські підприємці проти вибіркового локдауну у січні

Голова ГО “Комітет підприємців Івано-Франківська” Ігор Метлюх попередив про можливі радикальні акції протесту у випадку вибіркового локдауну у січні. 

Читайте також: "За час війни влада знищила промисловість та банківську систему", - підприємець

Про це він написав у своїй сторінці у Facebook, пише “Галка”.

Як відомо, під час січневого локдауну, ймовірно, працюватимуть курорти та церкви, про це сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко на зустрічі з журналістами Ляшко. Метлюх припускає, що на знак незгоди з вибірковістю обмежень для бізнесу, люди вийдуть на протест і перекриють дороги у гори.

“Як нам надумають ввести локдаун, а Буковелю та готелям дозволять працювати, при цьому, то франківські підприємці перекриють дороги у гори. Локдаун, так локдаун, без винятків! Ще й, думаю, інші області приєднаються до блокування. Немає чого владі бути хитрожопою!”, – зазначив підприємець.
За кілька годин допис зібрав близько сотні поширень і викликав дискусію у мережі. Наміри Метлюха хтось підтримує, а хтось – різко критикує.
Мар’яна Легін А причому тут інші люди які кудись їдуть? Хто вам дав право дороги перекривати? Їдьте в Київ і там перекривайте всім кислород,до чого тут люди і дороги
Любов Михайлівна Та , що Ви таке кажете , як тільки не соромно… Хочете , щоб Коломойський пішов з торбами по світі ?
Володимир Бойко Я за те щоб Буковель працював… По-перше хоч десь щоб була змога активно провести час… Зимою не так багато різновидів активного відпочинку на свіжому повітрі… А що сидіти в хаті бухати цілі свята??
Natalya Shkvarok Або працюють всі, або ніхто. Бо завжди хтось рівний, а хтось рівніший.
Artem Vakaluk Я думаю зауваження справедливе. А то получається якась “велюрівщина” коли одні зобовязані закритись а іншим можна не закриватись.
Roman Kushneryk Це наша народна натура, тобі нагадили то нагадь і ти. А включити мізки і подумати, що там також живуть і працюють тисячі українців і ще тисячі витратили кошти на відпочинок? Можна ще перекрити продуктові магазини, заправки та ін. А взагалі, якщо ресторани закриватимуть то це буде всюди і вони працюватимуть на винос. Чи ви хочете і підйомники закрити де всі у повній екіпіровці ? Ну тоді вже треба забороняти і на вулицю виходити.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 3
  • like
3
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry