Переміг у конкурсі й отримав грант на навчання – про власний досвід безкоштовної освіти розповідає студент УКД Михайло Дакус

Автор: Зелінська Тетяна

16 Лют, 2024 16:09

Поділитись публікацією
Переміг у конкурсі й отримав грант на навчання – про власний досвід безкоштовної освіти розповідає студент УКД Михайло Дакус

Уже впродовж шести років Університет Короля Данила в рамках діяльності Фонду імені отця Івана Луцького реалізовує соціальний проєкт «Школа має талант». Метою конкурсу є підтримка творчих здібностей учнівської молоді, популяризація вищої освіти та сприяння розвитку культури серед молодого покоління.

Читайте також: Топовий британський університет допоможе студентам УКД робити бізнес

Участь у конкурсі можуть узяти учні 8-11 класів закладів середньої загальної освіти, які пройшли відбіркові кастинги. «Школа має талант» утілюється в різних номінаціях: вокал, театральне мистецтво, довільний жанр, хореографія та «ARTpicture».

Учасники команд-призерів, а також переможці гран-прі отримують гранти на навчання (оплата 100%, 50% та 25% вартості навчання в УКД) і цінні подарунки від організатора та партнерів.

Узявши участь в конкурсі «Школа має талант», Михайло Дакус уразив членів журі власною інтерпретацією пісні «Люди, як кораблі» й отримав грант на навчання.

Михайло ще змалечку мріяв про сцену та захоплювався творчістю. Вокал, репетиції, творчий ритм, написання авторських пісень, а згодом й участь у гурті – те, що супроводжувало хлопця в юнацької роки.

«Мені завжди подобалося бути у вирі подій, виступати, творити й ділитися з людьми цією творчістю, демонструвати власне бачення, свої ідеї. Виходячи на сцену, я щоразу отримую енергію, якою заряджаюся, щоб творити далі. Музика – це не тільки моє хобі, це частина мого життя», – розповідає він про своє захоплення музикою.

Отримавши грант на навчання в УКД, обрав журналістику:

«Оскільки саме в Університеті Короля Данила навчання реалізовується за освітньою  програмою «Реклама і зв’язки з громадськістю», що близька до моїх захоплень. Крім того, фах дає безліч можливостей як для особистісного розвитку, так і професійного. Адже, навчаючись за такою спеціальністю, я можу опанувати ввесь функціонал диджитал-середовища, навчитися працювати з текстом, відео, аудіо, подумати над розвитком особистісного бренду й навіть блогінгом, – стверджує Михайло про актуальність спеціальності й додає: – Навчання в УКД – це максимально крутий досвід, оскільки всі предмети практико-орієнтовані. Викладачі-журналісти і рекламники охоче діляться своїм професійним досвідом, розповідають про випробування та вчать, як уникнути “факапів”». 

Індивідуальний підхід кожного викладача робить процес навчання інтенсивним та захопливим. В університеті також відбувається безліч фахових тренінгів і зустрічей.

Наразі Михайло – студент третього курсу. Він удало поєднує навчання з роботою, на якій вдається  відшліфовувати власні професійні навики:

«Я працюю спеціалістом з організації заходів й ментором проєкту «СпівДія заради дітей» у молодіжному центрі «Рух». «СпівДія» – це благодійний проєкт, у межах якого організовуються заняття для дітей віком 5-17 років. Також я – амбасадор ГО «Смарт Медіа» в Івано-Франківську. Окрім цього, зараз ще захоплююсь розвитком відеоблогу на автотематику, проводжу, зокрема, зйомки для тіктоку, інстаграму, ютубу». 

Хлопець зізнається, що для нього грантова система УКД стала можливістю не тільки безкоштовної освіти, а й спонукала до постійного розвитку, самодисципліни та  прагнення до звершень у навчанні.  

«Я використав цей унікальний шанс, наданий університетом, і рекомендую кожному не сумніватися у своїх здібностях, спробувати отримати грант, узявши участь у конкурсах чи склавши добре НМТ, та отримати можливість навчатися безкоштовно в найкращому університеті України».

партнерська публікація