Переможна нічия з бійкою і червоними картками: “Ураган” вибив “Продексім” з Кубку України (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

23 Feb, 2022 21:08

23-го лютого івано-франківський “Ураган” вдома зіграв матч-відповідь 1/8 фіналу Parimatch Кубка України проти херсонського “Продексіму” – нічийний результат дозволив господарям пройти далі.

Перший поєдинок між командами не визначив сильнішого – тиждень тому у Херсоні суперники видали суперматч, який завершився бойовою нічиєю – 3:3.
В івано-франківській дуелі першими забили “ураганівці” – на 16-ій хвилині після розіграшу кутового м’яч у ворота гостей ввігнав Абакшин, пише Галка.

Херсонці змогли забити у відповідь лише у другому таймі. На 29-ій хвилині атаку голом головою завершив Евертон 1:1.
Обидві команди розуміли ціну поразки, тож боротьба направду тривала на кожному сантиметрі ігрового поля. В якийсь момент у гравців не витримали емоції – після масової штовханини судді показали по червоній картці херсонцю Зваричу і Грицині з “Урагану”.

В підсумку, незважаючи на значну ігрову перевагу “Продексіму”, гостям не вдалося забити більше. А це означає, що за переваги забитих голів на виїзді боротьбу в турнірі продовжує “Ураган”.