Переможці благодійного аукціону картин “Мій Станіславів” зможуть потрапити на вежу Ратуші

Автор: Людмила Баран

01 Чер, 2014 16:38

Поділитись публікацією
Переможці благодійного аукціону картин “Мій Станіславів” зможуть потрапити на вежу Ратуші

Учасники художнього пленеру представили свої роботи у галереї “Бастіон”. Картини висітимуть там, поки їх не продадуть на аукціоні,  кошти з якого підуть на реставрацію вежі Ратуші.

Читайте також: В Івано-Франківську з'являться нові туристичні вказівники та пілони для самостійних екскурсій (ФОТО)

Професійні художники та аматори, незважаючи на дощ, вчора, 31 травня, долучилися до проекту “Мій Станіславів”. Разом  Вони створили 29  робіт, які продадуть, щоб відбудувати оглядовий майданчик міської Ратуші.

Картини, на яких з допомогою різних технік зображені  мальовничі куточки міста, можна оглянути в галереї “Бастіон”, а потім придбати на аукціоні.  Він триватиме до 23:59 год 8 червня на сторінці проекту в Фейсбуці. Для тих, хто не є користувачем соцмережі, є можливість долучитися до торгів по телефону.

Ті, хто придбає роботи, зможуть потрапити на екскурсію на вежу Ратуші. Таку обіцянку на відкритті виставки дав Володимир Устинський –  начальник відділу туризму виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Він розповів, що зараз у вежі Ратуші можуть перебувати максимум 10 людей. Для того, щоб пристосувати її для повноцінних екскурсій, потрібно щонайменше 300 тис гривень.  Ці кошти підуть на заходи з безпеки, купівлю біноклів, облаштування ще одних сходів, захист експонатів з фондів краєзнавчого музею, які зберігаються у вежі.

“В Івано-Франківську  є свої акценти. Наші художники, які працювали під час цього романтичного дощу, змогли їх відобразити. Вони виливали свої почуття  до міста, і в кожній роботі це відчувається”, – зауважила організаторка пленеру Христина Федотова.

Її колега Євгенія Картушова додала: “Цей пленер потрібний художникам, щоб розвинути свою творчість і допомогти місту. Потрібний людям, які хочуть виразити свою любов до міста. І місту, яке отримає оглядовий майданчик Ратуші”.

Організатори планують проводити подібні пленери щороку або й двічі на рік для різних благодійних цілей. Крім того, у рамках проекту “Мій Станіславів” майстри стрітарту розмалюють стіну заводу “Промприлад” на вул. Мельника.

Під час презентації виставки організатори вручили учасникам проекту грамоти. Також художники підписали подяки спонсорам, які впродовж пленеру забезпечували їх матеріалами, прихистком від дощу та харчами, сприяли в організації заходу.

“Кошти, які ми зберемо, – це крапля в морі. Але принаймні це буде початок спільної справи. Справи цілого міста, тому що кожен мешканець хотів би побачити Івано-Франківськ з висоти пташиного польоту”, – зазначила Христина Федотова.