Переселенці-бізнесмени з Криму можуть відродити власну справу на Прикарпатті

Автор: Турій Роман

11 Sep, 2014 22:36

Поділитись публікацією
Переселенці-бізнесмени з Криму можуть відродити власну справу на Прикарпатті

“Крим  SOS” як партнер УВКБ ООН має змогу допомагати переселенцям розвивати бізнес завдяки грантам. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу активних кримських підприємців.

Проект передбачає написання стислого бізнес-плану обсягом 1-1,5 сторінки для тих, хто мав бізнес у Криму, або близький до цієї сфери. Сума допомоги – до 3000 доларів для того, щоб перенести бізнес з АРК, або заново розпочати тут власну справу. Програма передбачає закупівлю інструментів і механізмів, завдяки яким активні кримські підприємці зможуть продовжити ведення бізнесу.

Фінансування йтиме від Управління Верховного комісара у справах біженців ООН.  УВКБ ООН спрямовує свою допомогу на покриття найбільш нагальних потреб. Також звідти здійснюватимуть нагляд за використанням цих коштів.

Участь у програмі буде відбуватися на конкурсній основі, тому кошти отримають не всі. Утім, кількість заявок на участь у цих ініціативах необмежена. Подати свою заявку може кожен, хто підпадає під критерії. На всю Україну виділять певну суму грошей, і вони будуть розподілені між тими, хто пройде конкурсний відбір. У будь-якому разі заявки дозволять ідентифікувати тих людей, які потребують допомоги, й надати кошти тим, у кого справді критична ситуація.

Кошти не надаватимуть безпосередньо на руки. Фінансову допомогу використовуватимуть для передоплат рахунків, які зможе надати людина, якщо її заявка буде успішна.

Також «Крим SOS» проводить консультації та збирає заявки на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН на покращення житлових умов для переселенців з Криму та зони АТО.