Кримські біженці не можуть розблокувати рахунки у “Приватбанку”

Автор: Людмила Баран

08 Тра, 2014 10:00

Поділитись публікацією
Кримські біженці не можуть розблокувати рахунки у “Приватбанку”

Для того, щоб знову користуватися картками виплат  кримці мають подати у відділення банку, окрім інших документів, також документ про реєстрацію місця проживання. Однак не у всіх біженців такий є.  

Читайте також: Франківські студенти розчистили територію біля однієї з оборонних точок часів Першої світової (ФОТО)

7 травня під час зустрічі з представниками органів обласної влади у Просвіті переселенці з Криму скаржилися, що “Приватбанк” заблокував їхні рахунки. Щоб знову отримати доступ до своїх грошей вони повинні мати іншу прописку чи подати довідку про нове місце перебування.

Як відомо, з кінця березня клієнти “Приватбанку” з кримською пропискою не можуть отримати будь-які послуги, у тому числі у відділеннях, розташованих на материковій Україні.

Багато біженців не мають можливості зареєструвати місце проживання в Івано-Франківській області. Тому їм не вдається розблокувати рахунки.

Міграційна служба видає талони про тимчасове перебування. Такий документ дійсний півроку. Особа, котра хоче його отримати, повинна прийти у відділення міграційної служби разом з власником житла, в якому вона зараз мешкає. Той, кому належить це помешкання, повинен мати при собі свідоцтво про право власності.

Не всі прикарпатці гостинні настільки, щоб зареєструвати в себе переселенця. Крім того, частина кримців мешкає у готелях. Тому з документами у них виникають проблеми.

Щоб допомогти біженцям, івано-франківська влада видала розпорядження, згідно з яким зареєструвати місце перебування можна буде у муніципальному готелі “Бандерштадт”. Також заступник голови ОДА з гуманітарних питань Сергій Адамович під час зустрічі у Просвіті пообіцяв, що зв’яжеться з керівництвом “Приватбанку” і спробує владнати проблему блокування рахунків.

Теги: