Переселенці зі Сходу отримали гуманітарну допомогу від Угорщини

Автор: Людмила Баран

25 Jun, 2014 14:06

Поділитись публікацією
Переселенці зі Сходу отримали гуманітарну допомогу від Угорщини

У  залі “Просвіти” 25 червня відбулося вручення пакунків з харчами та побутовими речами біженцям, які перебувають в Івано-Франківській області.

Гуманітарну поміч організували представники консульства Угорщини спільно з Угорською Екуменічною Службою Допомоги.  Волонтери Координаційної ради області з питань надання допомоги під час НС вручили її своїм підопічним.

Кожен, хто отримував допомогу попередньо реєструвався. Всі дані про фіксували волонтери, щоб прозвітувати угорським благодійникам.  На кожну особу виділили продуктовий пакет і пакунок з побутовими речами на сім’ю.

В пакет з харчами помістили гречку, рис, олію, цукор, рибні консерви, борошно, макарони, каву, чай, печиво і шоколад. В іншому пакунок поклали посуд, безфосфатний пральний порошок, засоби гігієни, постільну білизну і памперси різних розмірів для сімей з маленькими дітьми.

“У нас є дуже хороша співпраця з Івано-Франківськом. Треба допомагати громадянам України, які є тимчасово переселені. Надіємося, що ця допомога трохи покращить ваше становище. Сподіваємося, що проблема вирішиться і ситуаціяв Україні стабілізується”, – сказав Масло Віда, консул Угорщини в Ужгороді.

Він відзначив  роботу Координаційної ради: “Ми мали нагоду познайомитися з вашою роботою. У нас склалися хороші враження про її налагодженість”.

Угорська екуменічна служба працювала у березні в Києві. Туди вони спрямували медичне обладнання.  Представник цієї гуманітарної служби зауважив, що допомога Україні, дозволила проявити їхню солідарність з Міністерством зовнішніх справ Угорщини.