Переселенці зі Сходу отримують в Івано-Франківську первинну меддопомогу

Автор: Турій Роман

05 Sep, 2014 22:43

Поділитись публікацією
Переселенці зі Сходу отримують в Івано-Франківську первинну меддопомогу

У приміщенні Народного дому „Просвіта” продовжує роботу регіональний штаб, який координує роботу з тимчасової реєстрації і тимчасового поселення осіб з південно-східних областей та АР Крим, працює там і медична служба.

Чергові медичні працівники надають тут першу медичну допомогу, а, при необхідності, направляють переселенців до потрібного лікувального закладу та роз’яснюють усі подальші схеми їхнього скерування.

„При безпосередньому зверненні до медичного закладу, людині потрібно підійти до реєстратури, пред’явивши посвідчення біженця. Працівники реєстратури вводять дані нового пацієнта у журнал та допомагають написати заяву на ім’я головного лікаря тієї чи іншої поліклініки. Також при потребі пацієнта одразу ж відводять до вузького спеціаліста – терапевта, кардіолога, невропатолога на будь-яке необхідне обстеження, щоб допомогти людині зорієнтуватися і зробити перші кроки в отриманні допомоги. Така робота є надзвичайно важлива і люди, які опинилися в цей складний час у чужому місті, мають знати, що їм завжди підуть назустріч та допоможуть отримати якісні медичні послуги”, – розповідає заступник головного лікаря міської поліклініки №2 з лікувальної роботи Любов Остапишин.

Теги: