Пересічні іванофранківці розповіли, що думають про результати виборів (ФОТО)

Автор: Борис Марія

16 Лис, 2015 14:35

Пересічні іванофранківці розповіли, що думають про результати виборів (ФОТО)

Новим очільником Івано-Франківська став “свободівець” Руслан Марцінків. Журналісти “Галки” запитали перехожих іванофранківців, чи задоволені вони такими результатами виборчих перегонів і як, на їхню думку, новий мер вплине на місто.

Думки різні. Дехто радий, інші хотіли б бачити мером міста Ігоря Насалика, а декотрі зневірені і байдуже ставляться до результатів виборів. Варто зауважити, що негативу на вулицях Івано-Франківська значно менше, ніж у соцмережах.

Пан Микола, пенсіонер:

“Думаю, це добре. Останнім часом я нічого проти Насалика не маю, але так звана провладна структура робить такі речі, які мені не подобаються. Наприкалад, арештовують без належних доказів не тих людей, що треба. В даній ситуації, те що Марцінків став мером, навіть краще”.

Опитування, по виборах-8034

Анжела Макієнко, працює у Івано-Франківському природничо-математичному  ліцеї:

“Дуже добре ставлюся до результатів виборів. Це молода перспективна людина. Як це вплине на місто сказати не можу, це він буде вирішувати, як його покращувати”.

Опитування, по виборах-8033

Уляна Волкова, студентка:

“Не знаю, я в політику не дуже вникаю. Мене таке не цікавить. Результати для мене 50 на 50”.

Опитування, по виборах-8036

Ольга Аніськовцева, лікар:

“Я за нього голосувала. Думаю, він людина обізнана із справами міста, показав себе як хороший керівник. Він впорається з цією роботою”.

Опитування, по виборах-8040

Михайло Джогола, активіст:

“Мене здивувала і обурила явка виборців. Люди не зробили висновків після Революції Гідності і далі сидять на диванах і чекають, поки по трубах потече Європа. Люди не розуміють, шо все залежить від них і лише в їх руках доля міста і країни. А вибори – це перший крок до демократії. Боюсь, щоб ми знов на майдани не ходили…

Стосовно Марцінківа – надіюсь, що він достухатиметься до думки громадян, прийматиме і втілюватиме ідеї громадських активістів в життя. Зараз він має шанс почати працювати на місто. Надіюсь, що він першим кроком розформує ЄРЦ, крім доріг та меморіальних дощок робитиме ще щось для міста”.

джогола, опитування

Анатолій, безробітний:

“Не  дуже з політикою пов’язаний. Я вважаю, що нічого не зміниться. До цього часу нічого не змінювалося, тому втратив довіру до всіх кандидатів”.

Опитування, по виборах-8039

Бажан Ярослав, студент:

“З однієї сторони це позитивно. Хоча “Свобода” піариться, бо дороги ремонтують. Та хоч щось роблять з нашими грошима із бюджету. Погана сторона те, що під час виборів Марцінків ходив по дільницях, казав, щоб люди йшли на вибори. Це ж якось неправильно. Для міста це не знаю як. Він націоналіст, а я не думаю, що таких людей варто до влади допускати, бо вони можуть наробити всяких дурниць. Яких саме, не знаю, але такі є 100%”.

Опитування, по виборах-8042

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry