Перевізники будуть брати кредити, щоб виконати вимоги міської влади

Автор: Людмила Баран

05 Чер, 2014 11:13

Поділитись публікацією
Перевізники будуть брати кредити, щоб виконати вимоги міської влади

До 1 вересня їх зобов’язали встановити у маршрутках навігатори та відеореєстратори, хоча до того вони скаржились, що їм нема за що купити бензину. 

Вчора, 4 червня, члени міськвиконкому проголосували за проект рішення, згідно з яким ціна на проїзд у маршрутних автобусах з 1 липня піднімається до 2, 75 грн. Пенсіонери їздять без обмежень з 10 до 16 год, як і раніше. Ціна в комунальних автобусах підніметься до 2 грн.

Водночас власники маршруток мусять до 1.09.2014 встановити в них відеореєстратори, gps-навігатори, компостери і забезпечити пасажирів квитками. Міська влада у свою чергу має встановити на кінцевих зупинках туалети, на решті –  таблички з розкладом руху.

До 1 липня перевізники повинні забезпечити якість послуг з перевезень: чистота салону, культура поведінки водія,відсутність хамства, куріння і російського шансону. За дотриманням цього доручили стежити Департаменту комунального, господарства, транспорту і зв’язку.

Як відомо, підняття тарифу було зумовлено тиском власників маршруток, які скаржились, що ціна у 2 грн з 2009 року вже давно не співмірна затратам на обслуговування маршруток.

Про нові пристрої, які у них вимагають встановити,перевізники кажуть: “Встановимо, а що робити? Будемо брати кредити, позичати”.

Про квитки говорять, що з цим проблем немає,  і вони можуть їх ввести навіть уже.