Перейти на Windows 9 можна буде вже через місяць

Автор: Вадим Войтик

18 Aug, 2014 14:23

Поділитись публікацією
Перейти на Windows 9 можна буде вже через місяць

Нова версія Windows, яка ймовірно отримає назву Windows 9, стане доступна для установки на комп’ютери на початку осені. Завантажити ознайомчу і, можливо, поки не цілком стійку версію новинки зможуть всі бажаючі.

Читайте також: Internet Explorer'у можуть поміняти ім'я через погану карму

Очікується, що фінальна версія операційки стане доступна навесні 2015 року.

Багато особливостей нової операційної системи вже відомі – це, в першу чергу, повернення в десктопний інтерфейс меню “Пуск”. Правда, воно стане гібридним – поряд зі звичними користувачам Windows 7 і більш старих версій Windows ярликами там з’являться “живі” плитки, “які переїхали” з стартового екрану Windows 8.

Крім цього, розроблені для сенсорного інтерфейсу Modern UI додатки в Windows 9 можна буде запускати в стандартному віконному режимі. Можливо, в Windows 9 Microsoft також розпрощається з однією з головних “фішок” інтерфейсу “вісімки” – меню “чарівних кнопок” Charms. Відповідні елементи розробникам тепер доведеться реалізовувати прямо в інтерфейсах власних додатків.

З чуток, Windows 9 також може отримати підтримку віртуальних робочих столів, як є в OS X або багатьох версіях Linux. Ця функція дозволить просунутим користувачам більш ефективно організовувати вікна, розміщуючи їх на кількох віртуальних “десктопах”.

Теги: