Перша команда Станиславова: у Франківську вирішили відродити футбольний клуб «Revera 1908» (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

09 Лип, 2024 12:54

Поділитись публікацією
Перша команда Станиславова: у Франківську вирішили відродити футбольний клуб «Revera 1908» (ФОТО)

9 липня в Івано-Франківську презентували оновлений футбольний клуб «Revera 1908», який припинив існування із початком Другої світової війни. Нова команда отримала ліцензію та змагатиметься у Другій лізі в сезоні 2024/2025.

Читайте також: Футбольний клуб ФАПФ з Івано-Франківська вирішив заявитися у Другу лігу

Про це пише «Галка» з презентації.

ФК «Revera 1908» заснований у 1908 році та став символом футбольної історії Івано-Франківська. Розпався у 1939 році.

Голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго», президент футзального клубу “Ураган” й футбольної команди «Revera 1908» Олександр Бубен розповів, що відродження ФК — це велике європейське майбутнє міста.

Олександр Бубен

«Ми хотіли б бути правонаступницею команди, наслідувати ті традиції. Але юридично пройшло вже понад 70 років, тому тут про правонаступництво не йде мова. Це дуже ризиковано в теперішніх умовах — відновлювати клуб. Хтось може не сприймати це», – каже Бубен.

презентація ФК Revera 1908

Скільки вкладень на відновлення клубу та який його бюджет наразі — Олександр Бубен не відповів.

«Бюджет клубу достатній для того, щоб його запустити. Втім ми дуже сподіваємося на підтримку спонсорів, на світові та європейські інвестиції».

Наразі у «Revera 1908» ще напрацьовують структуру вертикалі професійного клубу. З сезону 2024/2025 клуб представлятиме Івано-Франківськ у Другій професійній лізі, домашні матчі прийматимуть на стадіоні університету нафти і газу. А команда U-19 виступатиме у чемпіонаті області (Перша Ліга).

«Часто запитують, чи потрібен нашому місту другий професійний клуб. Але конкуренція це завжди добре, колись, сподіваюся, на оновленому стадіоні зійдуться «Revera 1908» та «Прикарпаття»», – каже Бубен.

Академія «Revera 1908» працює з дітьми від 5 до 17 років.

футболісти ФК Revera 1908

«Наші гравці готові до нових викликів та перемог. Ми прагнемо розвивати таланти», – додає головний тренер ФК “Revera 1908” Ярослав Матвіїв.