Перша леді Києва розповіла про стосунки з Кличком

Автор: Турій Роман

15 Jul, 2014 13:39

Поділитись публікацією
Перша леді Києва розповіла про стосунки з Кличком

Наталія Кличко поділилася із громадськістю цікавими деталями із своїх стосунків у сім’ї.

Дружина Віталія Кличка займається родинним справами та дітьми, поки чоловік робить політичну кар’єру. Хоча й Наталія супроводжувала Віталія на Майдані , вона все ж таки не лізе у його справи, як і він не заважає їй у веденні домашнього господарства.

В інтерв’ю “Viva!” дружина мера Кличка розповіла про повагу до особистого простору чоловіка та про ставлення до грошей у їхній родині, передає “Українська правда”.

Наталія зазначає, що честь і відданість у їхній сім’ї – це не порожні слова. Віталій цінує дружбу, сім’ю.  Дружина мера зізнається, що б не трапилося в житті, поруч є людина, на чиє надійне плече вона може спертися. І Віталій знає, що завжди може покластися на свою супутницю життя.

Проте у їхніх стосунках є речі, присутність яких у сім’ї для будь-якої жінки були б приємними.  “Було б чудово,- говорить Наталія, – якби він одного разу що-небудь приготував на кухні або подав каву в ліжко, однак я не висуваю йому претензії. Іноді тільки жартую: “Коли зберешся приготувати мені каву, попередь, щоб не сильно мене шокувати”. Також жінка визнала, що Віталій не пам’ятає дату їхнього весілля, а от день її народження не забуває.

І Наталія, і Віталій мають власний простір. «…В моєму оточенні є люди, з якими мій чоловік не знайомий. Так само, як і я не знаю всіх друзів Віталія. Це нормально, кожен з партнерів має право на свій особистий простір», – підкреслила Наталія.

Також дружина Кличка розповіла, що у їхніх дітей спокійне ставлення до грошей, тому що і вони з Віталієм спокійно ставляться до грошей і брендів. «…Я не хочу лицемірити, що гроші мені не потрібні, вони відкривають багато дверей, але ставлюся до них без фанатизму», – підкреслила Наталія.