Перша на Рогатинщині територіальна громада близька до об’єднання

Автор: Застава Максим

28 Jul, 2018 20:36

Поділитись публікацією
Перша на Рогатинщині територіальна громада близька до об’єднання

На Рогатинщині за крок до об’єднання перша в районі територіальна громада.

Читайте також: Ефективне врядування: три прикарпатські громади вчитимуться у данців

Так, у п’ятницю, 27 липня, голова райдержадміністрації Петро Білінський взяв участь у зборах в селі Чернів Рогатинського району за участю місцевої громади з метою активізації процесів добровільного об’єднання в ОТГ.

У заході взяли участь представники Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Руслан Панасюк та Максим Чопей.

Активні мешканці Чернева разом із депутатами місцевої ради обговорили перспективи майбутньої громади та висловились за підтримку процесу добровільного об’єднання в Букачівську ОТГ, оскільки бачать можливості для розвитку для усіх сіл в об’єднаній громаді. Згідно Перспективного плану до Букачівської ОТГ мають увійти Букачівська селищна рада та Чернівська, Вишнівська і Козарівська сільські ради, інформує “Галку” прес-служба Рогатинської РДА.

Як зазначив радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей, розрахункові фінансові показники громади свідчать про достатній рівень її фінансового забезпечення громади та висловив сподівання, що з кожним днем процес об’єднання в Рогатинському районі набиратиме обертів, а переваги децентралізації незабаром відчують й представники інших громад району задля інтенсивного відродження промисловості та сільського господарства, розвитку підприємництва і бізнесу, притоку інвестицій, розширення ділових, екологічних, освітніх програм,тощо.